Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Jabłonna: 18-letnia dziewczyna zatrzymana za posiadanie narkotyków. Wpadła podczas kontroli drogowej

Reklama

W miniony wtorek (15.11) tuż po godz. 23:00 jabłonowscy policjanci zatrzymali 18-letnią dziewczynę, mieszkankę powiatu legionowskiego, przy której znaleziono marihuanę. Kobieta usłyszała już zarzut posiadania środków odurzających, przyznała się do winy i poddała dobrowolnie karze. O jej wysokości zdecyduje sąd.

Reklama

Jak relacjonuje podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo, do zatrzymania 18-letniej dziewczyny doszło na ul. Sadowej w Jabłonnie. – Policjanci zatrzymali do rutynowej kontroli drogowej kierującą oplem młodą kobietę. Podczas legitymowania zauważyli, że w jej torebce znajdują się narkotyki. 18-latka została zatrzymana – informuje podkom. Kuligowska.

Kobieta usłyszała już zarzut posiadania narkotyków, przyznała się do winy i poddała dobrowolnie karze. O jej wysokości zdecyduje sąd. Maksymalnie grozi jej 3 lata więzienia.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

6 razy komentowano

  1. Ciekawe, czy Opelek tatusia, czy wytatułowanego narzeczonego?

  2. Niezłe z niej ziółko… Rozbija się opelkiem w środku tygodnia o 23. Ciekawe skąd bierze na paliwo i te zioło. Normalna 18 latka z Jabłonny o tej porze śpi, bo następnego dnia musi dojachać do szkoły, albo ślęczy nad lekcjami.

  3. Zapłaciła za swoją głupote to wszystko, nie ma kogo żałować. Teraz tylko pokuta.

  4. Akurat zauwazyli w torbie narkotyki dziwne??? Chyba głupia cip… musiała ta torbe trzymac na kierownicy !!!!

  5. No i jaki ma to sens, kurde. Młoda dziewucha, trochę zioła i zatrzymanie, pierdel, wyrok. JAKI TO MA SENS? Może zarobi na tym jakiś prawnik, to wszystko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close