Jabłonna: 100 zł mandatu dla przewodniczącego

Fot. MK/Legio24.pl

W poniedziałek (29.12) w Jabłonnie obradowała Rada Gminy. 15 radnych, wójt oraz przedstawiciele Urzędu Gminy spotkali się w Domu Ogrodnika przy ulicy Szkolnej. Dla przewodniczącego Rady Gminy nie był to jednak dobry dzień.

Mimo wolnych miejsc na pobliskich parkingach, przewodniczący Rady – Witold Modzelewski postanowił zaparkować na chodniku przy samym wejściu do budynku, w którym przewodniczył obradom. Przez blisko godzinę samochód stał obok stacjonującej w tym miejscu karetki pogotowia ratunkowego.

Na nieszczęście przewodniczącego w pewnym momencie pod Dom Ogrodnika przyjechał patrol drogówki. Funkcjonariusze, widząc wykroczenie przystąpili do ustalania kierującego pojazdem. Poinformowany o tym fakcie przez świadków przewodniczący Modzelewski prowadzenie obrad powierzył zastępcy, a sam wyszedł do funkcjonariuszy tłumaczyć się ze swojego przewinienia.

– Policjanci nałożyli na kierującego pojazdem mandat w kwocie 100 złotych i 1 punkt karny. Kierującego ukarano z artykułu 97 Kodeksu Wykroczeń za naruszenie szczególnych warunków parkowania na chodniku – informuje asp. Emilia Kuligowska z legionowskiej policji.

/mk/

2 razy komentowano artykuł "Jabłonna: 100 zł mandatu dla przewodniczącego"

  1. Wstyd!!! Ale lokalni pseudopolitycy mają to w d…
    Buractwo pospolite.

  2. dobrze burakowi.

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *