Intymne problemy mężczyzn – męskość pod lupą

W każdym wieku można doświadczyć problemów intymnych. Młodsi zazwyczaj przejmuję się rozmiarem penisa oraz przedwczesnym wytryskiem. Z czasem dostrzega się, że rozmiar nie jest tak wielkim zmartwieniem. Prawdziwe problemy pojawiają się, kiedy zaczynają się kłopoty z osiągnięciem lub utrzymaniem erekcji.

Zacznijmy od rozmiaru członka

Temat wałkowany wiele razy, jednak ile ludzi – tyle opinii. Czy rozmiar penisa naprawdę jest taki ważny? Wielu z nas mając na myśli „rozmiar” zapewne kojarzy z długością, jednak trzeba mieć na uwadze, że chodzi tu również o jego grubość. Przeprowadzone badania stwierdzają jednoznacznie, że to właśnie grubość, a nie długość penisa ma największe znaczenie. Efektywniejsza stymulacja pochwy jest w największej mierze zależna od grubości członka. Długość penisa ma bardziej działanie psychologiczne, bowiem przez część kobiet mężczyźni hojniej obdarzeni są bardziej pociągający. Zainteresowanych powiększeniem penisa powinien zaspokoić artykuł na stronie Viatalogy.pl – przedstawione zostały praktycznie wszystkie sposoby powiększania członka.

Przedwczesny wytrysk

Przedwczesny wytrysk można najprościej zdefiniować jako ejakulacja następująca przed osiągnięciem przyjemności seksualnej przez kobietę. Problemem jednak nie należy się zbytnio martwić o ile jesteś w stanie szybko doprowadzić do kolejnej erekcji i będziesz w stanie kontynuować stosunek. Najprostsza metodą doprowadzenia kobiety przed własnym orgazmem jest przedłużenie gry wstępnej zwieńczonej długim seksem oralnym. Kiedy zauważysz, że Twoja partnerka jest już naprawdę blisko, zacznij penetrację. Jeśli masz problem z przedwczesny wytryskiem koniecznie zajrzyj na zdrowiefit.pl

Problem z potencją

Ze wszystkich problemów ten można zaliczyć do najbardziej uporczywych. Rozmiar penisa czy przedwczesny wytrysk jest praktycznie niczym w porównaniu z problemami z erekcją. Znacznie ogranicza lub nawet wyklucza z życia intymnego. Wraz z wiekiem spada poziom hormonów, organizm już nie jest tak silny jak za młodych lat, jednak to jeszcze nie musi Cię wykluczać z uprawiania seksu. Po prostu musisz o siebie dbać. Odpowiednia ilość snu, ograniczenie stresu, większa aktywność fizyczna oraz zdrowa, zbilansowania dieta zawierającą odpowiednią ilość mikro i makroskładników jest podstawą w utrzymaniu zdrowia seksualnego.

Często ciężko o wszystko zadbać, bo każdy z nas musi zarabiać na życie. W takim przypadku przychodzą z pomocą suplementy diety. Ziołowe preparaty są pierwszymi, od których należy zacząć przy pierwszych problemach z erekcją. Dobre tabletki na potencję znajdziesz na WiecejMeskosci.pl – wszystkie są dostępne bez recepty. Jeśli one nie pomogą, to pozostaje jedynie wizyta u lekarza i wypisanie odpowiedniej recepty. Dlaczego od razu nie przejść do leków? Leki mogą powodować skutki uboczne oraz nie można ich stosować w przypadku niektórych chorób przewlekłych, a więc warto najpierw spróbować tego, co nam daje natura i zaoszczędzić sobie zdrowia.

2 razy komentowano artykuł "Intymne problemy mężczyzn – męskość pod lupą"

  1. Za rozmiar penisa odpowiadają geny, można próbować go powiększyć ale czy warto poprawiać matkę naturę? Kompleks małego penisa z wiekiem minie, lepiej cieszyć się z tego co nam życie daje niż martwić tym czego nam brak 🙂

  2. 3 różne problemy i nie wiadomo co gorsze.

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *