Reklama

KulturaLegionowskiPo godzinachWiadomości

Internet OFF, przyroda ON! Nowy konkurs fotograficzny PIK-u

Reklama

Wiosenne spacery, o ile pogoda dopisuje, są prawdziwą ucztą dla każdego. Budząca się do życia przyroda nie tylko dodaje nam potrzebnej energii, ale także zachwyca swoim pięknem. A gdyby tak uwiecznić cuda natury aparatem i jeszcze mieć szansę na wygranie ciekawych nagród? Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie ogłasza nowy konkurs dla fotografów amatorów.

Reklama

Wiosna to idealny czas na spotkania z przyrodą – czytamy w zaproszeniu do konkursu. – W trakcie spacerów po parku, leśnych wędrówek czy wylegiwania się w słońcu na łące możemy podziwiać kunszt natury zaklęty w jej malutkich – jak na przykład owady – i olbrzymich – jak kilkudziesięcioletnie drzewa – dziełach. Gdybyście przy tej okazji mieli ochotę uwiecznić jakiś element przyrody na zdjęciach, to zapraszamy do udziału w drugiej edycji konkursu fotograficznego „Internet OFF, przyroda ON!”, który w ubiegłym roku cieszył się Waszym dużym zainteresowaniem – zachęca do fotografowania organizator, Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie.

Przed przystąpieniem do konkursu warto zapoznać się z jego regulaminem oraz formularzem zgłoszeniowym. Oba są dostępne TUTAJ.

Portal Legio24.pl objął konkurs swoim patronatem medialnym.

/red./

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AntySPAM *

Back to top button