Innowacyjna szkoła Akademii Dobrej Edukacji zaprasza na spotkanie informacyjne

Akademia Dobrej Edukacji zaprasza do swojej szkoły, Fot. Akademia Dobrej Edukacji

Chcesz posłać dziecko do szkoły nowoczesnej, kreatywnej, współpracującej oraz wykorzystującej w edukacji najnowsze technologie? Już w najbliższą sobotę (14.05) w Jabłonnie odbędzie się spotkanie informacyjne w Akademii Dobrej Edukacji.

Akademia Dobrej Edukacji to szkoła, gdzie dzieci będą mogły swobodnie rozwijać się, szukać odpowiedzi na pytania, eksperymentować i popełniać błędy – czytamy w materiałach promocyjnych placówki. To szkoła otwarta, kreatywna, współpracująca, wykorzystująca nowe technologie. Akademia jest przeznaczona dla wszystkich uczniów. Co ciekawe jej oferta skierowana jest nie tylko do uczniów szczególnie uzdolnionych, mających w jakiejś dziedzinie dużą, ponadprogramową wiedzę, ale także z trudnościami w uczeniu się, z chorobami przewlekłymi i niepełnosprawnościami.

Spotkanie informacyjne dla kandydatów do szkoły podstawowej odbędzie się w najbliższą sobotę (14.05) o godz. 16:00 w Jabłonnie przy ul. Chotomowskiej 81.

Więcej informacji można zasięgnąć na profilu Facebook-owym placówki – kliknij TUTAJ.

Zobacz galerię zdjęć ze szkoły:

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Innowacyjna szkoła Akademii Dobrej Edukacji zaprasza na spotkanie informacyjne"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *