Reklama
KulturaPo godzinach

III Edycja Konkursu “ZREALIZUJ SWÓJ POMYSŁ W BOK-U”

Białołęcki Ośrodek Kultury ogłasza III edycję konkursu na współorganizację wydarzeń we współpracy z Ośrodkiem pod tytułem: „Zrealizuj swój pomysł w BOK-u” oraz zaprasza do składania ofert.

Reklama

Do konkursu mogą przystąpić organizacje pozarządowe, stowarzyszenia, fundacje, grupy nieformalne oraz osoby fizyczne, które zaprezentują projekty wpisujące się w cele i zakres działalności statutowej Białołęckiego Ośrodka Kultury. Oferta dotyczy inicjatyw realizowanych na terenie Dzielnicy Białołęka w terminie od 17 lutego do 31 października 2018 roku.

Zaangażowanie Białołęckiego Ośrodka Kultury we współorganizację nie obejmuje przekazywania wnioskodawcom środków pieniężnych na realizację projektu. Natomiast w uzasadnionych przypadkach Ośrodek może sfinansować wybrany element projektu. Wszelkie koszty związane z udziałem BOK w projekcie muszą zostać zawarte w kosztorysie projektu na podstawie informacji z Cennika najmu pomieszczeń Białołęckiego Ośrodka Kultury oraz na podstawie Regulaminu najmu sprzętu Białołęckiego Ośrodka Kultury. Cenniki są dostępne na stronie internetowej Ośrodka – www.bok.waw.pl w zakładce „Współpraca i wynajem”.

Wydrukowane i podpisane wnioski konkursowe należy składać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 8 stycznia 2018 roku do godz. 16:00 w sekretariacie Białołęckiego Ośrodka Kultury.

Osoby zainteresowane udziałem w konkursie mogą złożyć więcej niż jeden wniosek. Ocena projektów przez Komisję nastąpi najpóźniej do dnia 28 stycznia 2018 roku. Wnioskodawcy o wyniku konkursu zostaną powiadomieni drogą mailową.

Szczegółowy regulamin konkursu, wniosek konkursowy oraz zbiór najczęściej zadawanych pytań zamieszczamy poniżej.

☛ Dokumenty do pobrania: goo.gl/He7RHz
________________________________________________

W razie jakichkolwiek pytań związanych z konkursem, prosimy o kontakt:

Cezary Noszczyński
[email protected]
tel. 603 720 610

Artur Lewandowski
[email protected]
tel. 571 352 534

Równocześnie zapraszamy na dyżury pracowników BOK dla zainteresowanych udziałem w konkursie. Zapisy prowadzi Cezary Noszczyński (dane powyżej).

Terminy dyżurów:
☛ 14 grudnia, godz. 15:00 – 19:00, Białołęcki Ośrodek Kultury, van Gogha 1, I piętro, pokój nr 2
☛ 15 grudnia, godz. 15:00 – 19:00, 3 pokoje z kuchnią, Głębocka 84
☛ 3 stycznia, godz. 15:00 – 19:00, Białołęcki Ośrodek Kultury, van Gogha 1, I piętro, pokój nr 2
☛ 4 stycznia, godz. 15:00 – 19:00, Białołęcki Ośrodek Kultury, Głębocka 66

/BOK/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button