II liga wita nowodworskie siatkarki

II liga wita nowodworskie siatkarki / foto: UM Nowy Dwór Maz.

Nowodworskie siatkarki pod kierownictwem Cezarego Tulina rozpoczęły sezon od turnieju fazy grupowej, który odbył się w Ostrołęce.  Młodziczki musiały stawić czoło następującym drużynom:

II liga wita nowodworskie siatkarki / foto: UM Nowy Dwór Maz.

1. NIKE Ostrołęka
2. ATENA II Warszawa
3. OLIMPIA Węgrów

[easyrotator]erc_65_1351609262[/easyrotator]

Niewątpliwym faworytem tej grupy był gospodarz – zespół NIKE Ostrołęka, któremu nowodworzanki po zaciętej walce uległy 0:2. Kolejne spotkanie stoczyły z warszawskim zespołem ATENA II, gładko wygrywając mecz 2:0, a z powodu absencji drużyny z Węgrowa nasze dziewczęta zanotowały kolejną wygraną – walkowerem. Zajmując drugie miejsce w swojej grupie eliminacyjnej przeszły do kolejnego etapu rywalizacji, tym razem rozgrywanego na warszawskiej Białołęce. Młodziczki w drugim etapie stanęły do wali z:

1. POLONEZ Wyszków
2. ATENA I Warszawa
3. MOS WOLA Warszawa

Nowodworzanki pokonały drużynę POLONEZA jak i ATENY wynikiem 2:1, niestety rezultat meczu z MOSem zakończył się odwrotnym stosunkiem setów (1:2) i dziewczęta przegrywając trzeciego seta 13:15 zakończyły grę na drugim miejscu w grupie. Suma wszystkich punktów z obu turniejów dała dziewczętom 9 miejsce na 40 zespołów w klasyfikacji generalnej, tym samym rozpoczną one rywalizację w II lidze mazowieckiej (na IX możliwych).

/UM Nowy Dwór Maz./

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "II liga wita nowodworskie siatkarki"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *