Horoskop tygodniowy od 22 do 28 kwietnia 2013

Co czeka Cię w najbliższym czasie? Sprawdź Horoskop!

Baran (21.03 – 19. 04)

Skup się w tym tygodniu na pracy i na zaległościach z przeszłości.  Nie bądź uparty, nie zawsze musi być tak jak ty tego chcesz…Barany mogą się czuć znudzone, gdyż nie znoszą rutyny, ale niestety baranku – co się odwlecze to nie uciecze…W ramach oderwania od obowiązków wybierz się na basen, lub na spacer w nowe, nieznane Ci miejsce. Dla zniwelowania stresów obcuj z naturą – dobrze zrobi ci np. 2-3 godzinny wypad za miasto. To lepsze od „relaksu” przed telewizorem…

 

Byk (20.04 – 22. 05)

Schowaj urazy i dumę do kieszeni – powinieneś odezwać się , zadzwonić do kogoś, do kogo masz żal w sercu. Ten tydzień to czas leczenia ran , rozwiązywania trudnych sytuacji i relacji z otoczeniem.  Nie pozwól jednak aby ktokolwiek Cię poniżał. Miej wysoko podniesiona głowę , ale oceniaj sprawiedliwie. Nie kieruj się emocjami ale rozumem i faktami.

 

Bliźnięta (23.05 – 21. 06)

Bliźniaku, uważaj w tym tygodniu na nieuczciwe propozycje. Rzeczywistość może okazać się inna , niż ci się wydaje. To nie jest dobry tydzień na dokonywanie zmian i zmianę kierunku drogi. Pilnuj kwestii finansowych, będziesz czuł uwiązanie sytuacyjne w sprawach materialnych . Nie martw się jednak – tydzień do łatwych nie będzie należał, ale za chmurami jest tęcza – weekend wynagrodzi Ci wszystkie trudy 🙂

 

Rak (22.06 – 22.07)

Drogi Raku, wsłuchaj się w to co podpowiadają inni i Twoje serce – odpowiedź na Twój problem nadejdzie w najmniej oczekiwanym momencie.  Nie uprawiaj czarnowidztwa – w tym tygodniu możesz mieć tendencję do zamartwiania się . Dogonią Cię sprawy z przeszłości, z którymi wcale nie będziesz miał ochoty się zmierzyć…Możliwy konflikt z szefem lub ojcem.

 

Lew (23.07 – 23.08)

Dziel się tym co masz, a dobro wróci do ciebie wielokrotnie pomnożone.  Uwolnij się od sytuacji lub relacji, która Cię drażni, męczy, nie daje Ci spokoju. Możliwy konflikt z kobietą. Nie pozwól aby ktokolwiek Ci „matkował” – sam potrafisz podejmować dorosłe decyzje. Lwy mogą się czuć w tym tygodniu nieco zmęczone lub rozgoryczone. Dajcie uwolnić się emocjom, nie duście wszystkiego w sobie.

 

Panna (24.08 – 22.09)

Panny w tym tygodniu powinny się skupić na uzdrowieniu relacji z przeszłości. Konflikty z przeszłości powinny zostać zażegnane…Nie dokonuj w tym tygodniu żadnych znaczących zmian, nie podejmuj ważnych decyzji. Panny mogą się czuć osamotnione, porzucone, zdane tylko na siebie…Może to i lepiej , dobrze Wam zrobi chwila wyciszenia.

 

Waga (23.09 – 22.10)

Działaj mądrze, a inni obdarzą Cię szacunkiem – to jest Twoje motto na ten tydzień. Wagi powinny zadbać o zdrowie i uwolnić się od stresu . Pomimo chęci zmian mogą Wagi czuć uwiązanie i niemoc – brak będzie możliwości szerokich i znaczących zmian – ale nie poddawajcie się, odłóżcie na bok to, co Was spala, wrócicie do tego w przyszłym tygodniu.

 

Skorpion (23.10 – 21.11)

Mediacje nie będą Twoja mocną stroną w tym tygodniu, daruj więc sobie rozwiązywanie konfliktów czy sporów.  Uratuje Cię jedynie śmiech i radość, którymi będziesz zarażał innych 🙂 Skup się Skorpionie na wizji, która wydaje się ciebie przerastać, a z pewnością znajdziesz rozwiązanie wewnątrz siebie. Jeśli tylko nie opuści cię humor – będziesz mógł liczyć na wsparcie przyjaciół

 

Strzelec (22 11 – 21. 12)

Drogi Strzelcu – zmiany są nieoczekiwane i trudne ale konieczne. Nowa droga nie będzie łatwa , ale znacznie korzystniejsza. Najważniejsze, że masz i będziesz miał wsparcie bliskich.  Skup się bardzo na tym, co jest dla Ciebie najważniejsze , manifestuj swoje plany, zamiary i cele. Twoje Anioły są zawsze przy tobie, możesz liczyć na wsparcie sił wyższych.

 

Koziorożec (22.12 – 19. 01)

Koziorożcu, w tym tygodniu twoją mocną stroną będą prawda i suche fakty. Kieruj się prawdziwymi, sprawdzonymi informacjami, nie dopowiadaj nic od siebie, nie koloryzuj i tego samego absolutnie wymagaj od innych. Uważnie wsłuchuj się w to co mówią osoby wokół Ciebie i w odpowiednim momencie ściągnij zasłonę niewidzialności , a dopniesz swego. Pozwól by inni zobaczyli Twoje światło.

 

Wodnik (20. 01 – 18. 02)

Wodniku podążaj i postępuj zgodnie ze swoim sumieniem, sercem i duchowym celem. Spodziewaj się w tym tygodniu wielu niespodzianek, nieoczekiwane sytuacje będą się wyjątkowo mnożyły 🙂 Pod koniec tygodnia unikaj podejmowania ważnych decyzji, to nie jest odpowiedni czas na dokonywanie wyborów.

 

Ryby (19.02 – 20.03)

Początek tygodnia będzie obfitował w śmiech i radość – co nastroi Cię do działania 🙂  Pamiętaj, że śmiech przyciąga do Ciebie Anioły, które obdarzają dodatkową radością i wsparciem 🙂 Unikaj rozmów na tematy finansowe i materialne gdyż mogą zakończyć się konfliktem. Szukasz odpowiedzi ? Nie wiesz jaką podjąć decyzję ? Wycisz się , pomedytuj, zostań na chwilę sam ze sobą – a odpowiedź nadejdzie sama….

 

Horoskop  przygotowała dla Państwa  Wróżka Oriana Bukartek

Kontakt :
Oriana  tel.  511-323-383
Oriana Katarzyna Bukartek
www.wrozkaoriana.pl
Fb: Ezo Rabbit
Fb : Wróżka Oriana

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Horoskop tygodniowy od 22 do 28 kwietnia 2013"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *