Grupa „Legionowo – Ogłoszenia Lokalne”, czyli Legionowianie na Facebooku część 1

Portale społecznościowe odgrywają w naszym życiu coraz większą rolę, czy chcemy tego czy nie. Szczególne miejsce zajmuje Facebook, który – pomimo ostatnich wpadek z ochroną prywatności – dalej pozostaje najpopularniejszym miejscem wirtualnych spotkań. Popularność Facebook’a wykorzystują oczywiście także mieszkańcy powiatu legionowskiego, którzy organizują fora oraz grupy, w których wymieniają się informacjami. Najpopularniejsze z nich opiszemy w nowym cyklu naszych artykułów Legionowianie na Facebooku. Na początek wybraliśmy grupę „Legionowo – Ogłoszenia Lokalne”.

Facebook’owa grupa „Legionowo – Ogłoszenia Lokalne” to nic innego jak sposób na dotarcie ze swoim komunikatem – także reklamowym – do innych mieszkańców. Co najważniejsze, wszystkie informacje i ogłoszenia publikujemy tam zupełnie za darmo. – Grupa ma szeroki zakres tematyczny, począwszy od ogłoszeń dotyczących poszukiwania i oferowania pracy, sprzedaży oraz kupna, po informacje z naszego regionu – mówi Portalowi Legio24.pl Robert Hincman, założyciel grupy.

Obecnie to jedna z najpopularniejszych grup zrzeszających mieszkańców powiatu legionowskiego na Facebooku. Liczy już blisko 3,5 tys. członków. Dzięki temu mieszkańcy mogą szybko wymienić między sobą ważne informacje, nie tylko o charakterze komercyjnym. – Mogą sobie wzajemnie udzielać rad, a nawet nieść pomoc – zauważa pomysłodawca grupy.

Jak dołączyć do grupy?

Jeśli chcesz dołączyć do grupy, wystarczy że w wyszukiwarce Facebooka wpiszesz jej nazwę „Legionowo – Ogłoszenia Lokalne” i klikniesz przycisk „dołącz”. Teraz już tylko czekasz aż administrator doda Cię w poczet członków i możesz zacząć wymianę informacji z innymi uczestnikami grupy.

Chcesz aby Legio24.pl napisało o Twojej grupie?

Jeśli chcesz aby Legio24.pl opisało także Twoją grupę, którą prowadzisz na Facebook’u zgłoś się do nas. Wystarczy napisać e-mail i wysłać go na adres: [email protected]

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Grupa „Legionowo – Ogłoszenia Lokalne”, czyli Legionowianie na Facebooku część 1"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *