Góra: Wypadek motocyklisty. Mężczyzna trafił do szpitala

Fot. arch. Legio24.pl

W sobotę (25.04) o godz. 19:30 służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku drogowym, do jakiego doszło w miejscowości Góra (gmina Wieliszew), gdzie na ul. Warszawskiej, na wjeździe do tunelu pod torami kolejowymi motocyklista stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w ścianę konstrukcji. Na miejsce natychmiast zadysponowano straż pożarną, patrol policji oraz karetkę pogotowia.

Prawdopodobną przyczyną wypadku była nadmierna prędkość, jaką rozwinął motocyklista. W pewnej chwili, wjeżdżając do tunelu stracił on panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi uderzając w ścianę. Pomocy przedmedycznej poszkodowanemu udzielili strażacy. Niestety obrażenia kierującego okazały się na tyle duże, że zespół pogotowia ratunkowego odwiózł go do szpitala na warszawskim Bródnie. Szczegóły wypadku zbada policja, która określi także jego dokładną przyczynę.

Ruch był zablokowany

Zastępy straży pożarnej zabezpieczały cały teren. Strażacy posprzątali również elementy pojazdu z drogi oraz zutylizowali za pomocą specjalnego środka płyny eksploatacyjne, które wyciekły z motocykla.

W sumie akcja, w której brały udział zastępy z JRG Legionowo, JRG Nowy Dwór Mazowiecki oraz OSP Krubin i OSP Nowy Dwór Mazowiecki trwała nieco ponad godzinę.

W czasie jej trwania ruch kołowy w tunelu był zablokowany.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Góra: Wypadek motocyklisty. Mężczyzna trafił do szpitala"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *