Góra: Samochód osobowy uderzył w drzewo. Dwie osoby w szpitalu

Fot. Legio24.pl

Do groźnego w skutkach wypadku drogowego doszło w środę (14.09) tuż po godz. 12:00 na ul. Warszawskiej, w miejscowości Góra (gmina Wieliszew). Samochód osobowy uderzył tam w przydrożne drzewo. W wyniku tego zdarzenia dwie osoby doznały ogólnych obrażeń ciała, a przybyłe na miejsce pogotowie ratunkowe odwiozło je do szpitala.

Jak relacjonuje naszej redakcji podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo, ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że najprawdopodobniej winę za spowodowanie tego wypadku ponosi 38-letni mężczyzna kierujący mercedesem, który na wysokości numeru 3 ul. Warszawskiej chcąc skręcić w przydrożną posesję nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu volkswagenowi. Próbując się ratować przed zderzeniem z mercedesem, kierujący volkswagenem 24-letni mężczyzna gwałtowanie skręcił, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. – W wyniku tego zderzenia zarówno kierujący volkswagenem 24-latek, jak i towarzysząca mu 22-letnia kobieta doznali ogólnych obrażeń ciała. Pogotowie ratunkowe zabrało ich do szpitala – mówi podkom. Emilia Kuligowska z KPP Legionowo.

Dokładne przyczyny środowego wypadku w Górze zbadają policjanci z Komisariatu Policji w Wieliszewie. Kierowcy uczestniczący w zderzeniu byli trzeźwi.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Góra: Samochód osobowy uderzył w drzewo. Dwie osoby w szpitalu"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *