Reklama

Legionowski

Google ponownie sfotografuje Legionowo

Reklama

Prawdopodobnie w poniedziałek (10.06) lub we wtorek (11.06) samochód Google Maps z urządzeniem do fotografowania na dachu odwiedzi Legionowo. Zdjęcia ulic trafią do usługi Street View oferowanej w ramach map Google.

Reklama

fot. Neutro Solutions

fot. Neutro Solutions

Google Maps to serwis internetowy pozwalający na oglądanie map i zdjęć lotniczych powierzchni Ziemi oraz wyszukiwanie obiektów. Został stworzony w 2005 roku przez firmę Google. W maju 2007 do Google Maps dołączono Street View – panoramy ulic wykonane kamerą zamontowaną na dachu samochodu na wysokości około 2,5 m. Wysoka jakość  zdjęć pozwala nam dokładnie obejrzeć zakątki miast w różnych częściach świata.

W Legionowie samochód Google pojawić się ma 10 lub 11 czerwca. Ze względu na różne czynniki (pogoda, remonty dróg, itp.) istnieje możliwość, że “fotografowanie” przesunie się na  inny termin, niż planowano. Pewne jednak jest, że poza Legionowem auto będzie się przemieszczać także po całym powiecie legionowskim.

Ulice Legionowa dostępne są już w Google Street. Zdjęcia, które będą wykonane w przyszłym tygodniu posłużą do aktualizacji usługi oferowanej przez potentata z Doliny Krzemowej.  Nie wiadomo na razie, kiedy taka aktualizacja miała by nastąpić.

Jak działa Street View?

Aby zobaczyć Legionowo w Street View, wystarczy wejść na stronę maps.google.pl . Można tu także wyszukać dowolne miasto i przejść do widoku Street View.

/wł/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Jeden komentarz

  1. JAK SFOTOGRAFUJĄ ULICĘ GDAŃSKĄ , A JESZCZE (NIE DAJ BOŻE) PO DESZCZU, TO POMYŚLĄ, ŻE ZNALEŹLI SIĘ W ŚREDNIOWIECZU…..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close