Reklama

Artykuł SponsorowanyDobrze Wiedzieć!LegionowskiWiadomości

Gondola Legionowo: Festyn rodzinny pełen atrakcji (galeria)

Reklama

Mamy dla Państwa porcję zdjęć oraz film z rodzinnego festynu, który pod hasłem „Pozwól się unieść Galerii Gondola” odbył się w minioną sobotę (3.09) w Legionowie. Główną atrakcją wydarzenia był balon wynajęty specjalnie na tę okazję przez organizatorów, właścicieli powstającego przy ulicy Piłsudskiego centrum handlowego.

Reklama

Balon Gondoli już kilkukrotnie wznosił się nad miastem w ciągu ostatnich tygodni. Tym razem mieszkańcy mieli okazję przyjrzeć się mu z bliska, wejść do środka wiklinowego kosza, a kiedy po południu uspokoiły się podmuchy wiatru, można było na jego pokładzie wznieść się w powietrze. W międzyczasie przybyli na festyn raczyli się darmowym popcornem, watą cukrową i lodami, a na scenie zabawę nakręcały balonowe animacje.

Niemałe emocje wzbudził quiz wiedzy, który organizatorzy przygotowali we współpracy z Muzeum Historycznym w Legionowie. Jego uczestnicy musieli wykazać się przed publicznością swoją wiedzą na temat historii Legionowa i legionowskiego baloniarstwa, a nagrodą główną w zabawie był lot balonem Gondoli.

Festyn był częścią akcji promocyjnej związanej z otwarciem nowej galerii handlowej, w której trwają teraz prace wykończeniowe. Przypomnijmy. Otwarcie Gondoli zaplanowane jest na listopad tego roku. We wnętrzu galerii znajdzie się ponad 20 sklepów. W tym m.in. Media Expert, CCC, Kik, Hebe czy Martes Sport.

Szczegółowe informacje na temat otwarcia na stronach Gondoli:

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close