Reklama

LegionowskiNajważniejszeWiadomości

Gondola w Legionowie – nowe centrum handlowe otworzą w listopadzie

Reklama

Piotr i Paweł, Media Expert, Martes Sport, czy Kik – to sklepy, które znajdą swoje miejsce w budowanej od kilku lat w centrum Legionowa nowej galerii handlowej. Budynek u zbiegu ulic Piłsudskiego i Mrugacza zostanie otwarty w listopadzie i otrzyma nazwę Gondola Legionowo.

Reklama

Wśród pierwszych potwierdzonych najemców lokali w Gondoli można znaleźć znany supermarket spożywczy Piotr i Paweł, drogerię Hebe, modowy dyskont Kik,obuwniczą sieć CCC, sklep ze sprzętem sportowym – Martes Sport oraz Media Expert, który oferuje elektronikę i AGD w przystępnych cenach. W sumie w budynku przy zbiegu ulic Piłsudskiego i Mrugacza swoje miejsce znajdzie 20 różnych sklepów. Otwarcie galerii handlowej przewidziane jest na listopad 2016 roku – przynajmniej tak twierdzą właściciele obiektu.

Impreza przed otwarciem

W związku z zaplanowanym na listopad tego roku otwarciem Gondoli, galeria przygotowała dla mieszkańców miasta liczne atrakcje. Wśród nich: konkursy – z lotem balonem jako nagrodą główną oraz balonowy festyn, który 3 września odbędzie się na terenie przed budowanym centrum.

Skąd pomysł na nazwę?

Gondola kojarzy się nam nierozerwalnie z Wenecją i pływającymi tam łódkami, które pełnią rolę taksówek. Nazwa nowej legionowskiej galerii handlowej ma jednak zupełnie inne pochodzenie. Gondola to także część balonu, z których produkcji słynęła niegdyś stolica powiatu legionowskiego. Nazwa nowego centrum handlowego jest więc nawiązaniem nie do Wenecji, a do historii Legionowa.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close