Gimnazjalni lekkoatleci walczyli w Nasielsku

17 maja w Nasielsku odbyły się powiatowe zawody w lekkiej atletyce dla szkół gimnazjalnych. Do rywalizacji przystąpiło 61 uczniów z Gimnazjum nr 2 w Starych Pieścirogach i 41 z Gimnazjum w Pomiechówku.

fot. sxc.huW sumie rozegrano trzydzieści trzy konkurencje. W czternastu lepsi okazali się uczniowie z gimnazjum w Pieścirogach. Zwycięzcy będą reprezentować powiat nowodworski na zawodach rejonowych.

Wyniki uczniów Gimnazjum nr 2 w starych Pieścirogach:

DZIEWCZĘTA KLASY I-II:

Bieg na 100 m
3.Magdalena Podgrudna – 17,2 sek.
4.Adrianna Olechowicz – 17,5 sek.

Bieg na 300 m.
1.Patrycja Marszałek – 56,6 sek.
2.Martyna Zwierzyńska – 57,9 sek.
4.Wioletta Idzikowska – 58,8 sek.

Bieg na 600 m.
1.Kinga Karaś – 1;54,7 sek.
3.Dominika Andrzejewska – 2;11,8 sek.
5.Karolina Nerć – 2;14,3 sek.

Skok w dal
1.Kinga Bielecka – 3,41 m.
3.Lidia Kongiel – 3,21 m.

Pchnięcie kulą
1.Dominika Daniszewska – 7,89 m.
2.Kinga Siemaszko – 7,69 m.
3.Natalia Szymczak – 6,64 m.

Skok wzwyż
1.Karolina Strzelczak – 130 cm

Sztafeta 4×100 m.
2.Gimnazjum nr 2 w Starych Pieścirogach

CHŁOPCY KLASY I-II:

Bieg na 100 m.
3.Wiktor Bendowski – 14,1 sek.
4.Kamil Kołodziejski – 14,9 sek.
5.Bartosz Wierzchoń – 15,2 sek.

Bieg na 300 m.
1.Kacper Krajewski – 44,8 sek.
3.Karol Kaletka – 48,4 sek.
6.Mateusz Bombała – 54,2 sek.

Bieg na 1000 m.
2.Igor Szcześniak – 3;26,4
3.Łukasz Muzal – 3;29,5
4.Radosław Ciosek – 3;36,2

Skok w dal
2.Michał Kruszewski – 3,87 m.
3.Michał Biliński – 3,79 m.
4.Krzysztof Makowski – 3,61 m.

Pchnięcie kulą
1.Mateusz Śliwiński – 8,17 m.
2.Marcin Rajkowski – 7,90 m.
3.Jakub Morawski – 7,69 m.

Skok wzwyż
2.Paweł Mokos – 130 cm
2.Krzysztof Wiktor – 130 cm

Sztafeta 4×100 m.
2.Gimnazjum nr 2 w Starych Pieścirogach

DZIEWCZĘTA  KLASY III:

Bieg na 100 m.
2.Anna Dzikowska – 17,6 sek.
3.Marlena Fafińska – 17,8 sek.
4.Karina Ołton – 18,6 sek.

Bieg na 200 m.
2.Maja Kaczmarczyk – 37,2 sek.
3.Anita Szymczak – 37,2 sek.
4.Natalia Włodarczyk – 38,6 sek.

Bieg na 400 m.
2.Anna Kobrzyńska – 1;28,9 sek.
3.Agnieszka Kozłowska – 1;44,7 sek.
Bieg na 800 m.
1.Sylwia Górska – 3;05,2 sek.
3.Dagmara Lesiak – 3;25,4 sek.

Skok w dal
1.Anna Rusin – 3,59 m.

Pchnięcie kulą
1.Magdalena Kosewska – 8,92 m.
3.Olga Szlubowska – 7,75 m.

Skok wzwyż
2.Aneta Smolińska – 110 cm
3.Eliza Banulska – 110 cm

Sztafeta 4×100 m.
2. Gimnazjum nr 2 w Starych Pieścirogach

Sztafeta olimpijska:
1. Gimnazjum nr 2 w Starych Pieścirogach

CHŁOPCY  KLASY III:

Bieg na 100 m.
3.Dawid Banach – 14,4 sek.

Bieg na 200 m.
2.Adrian Szyc – 34,7 sek.

Bieg na 400 m.
2.Rafał Ołdakowski – 1;08,9 sek.
3.Bartłomiej Siekierski – 1;13,9 sek.

Bieg na 800 m.
1.Damian Bożkiewicz – 2;37,7 sek.
2.Łukasz Murawski – 2;41,0 sek.
5.Sebastian Jeżewski – 3;16,9

Bieg na 1500 m.
2.Kamil Łuczyński – 5;53,6 sek
3.Przemysław Malinowski – 6;15,1 sek.
4.Maciej Rączkowski – 6;22,6 sek.

Skok w dal
2.Konrad Wodzyński – 4,21 m.

Pchnięcie kulą
1.Jakub Miłoszewski – 10,43 m.
2.Adam Sawicki – 8,97 m.
6.Piotr Bucholc – 6,94 m.

Skok wzwyż
3.Piotr Strzelczak – 130 cm

Sztafeta 4×100 m.
2.Gimnazjum nr 2 w Starych Pieścirogach

Sztafeta olimpijska:
1. Gimnazjum nr 2 w Starych Pieścirogach

/UM Nasielsk/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Gimnazjalni lekkoatleci walczyli w Nasielsku"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *