Reklama

KulturaPo godzinach

“Geriavity” w Jabłonnie. Spotkanie z autorką

Reklama

W sobotę (9.05) w Sali Widowiskowej Domu Ogrodnika w Jabłonnie, Gminna Biblioteka Publiczna w Jabłonnie gościła swoich czytelników na spotkaniu autorskim z Renatą Chołuj. W czasie wieczoru prezentowana była debiutancka książka, mieszkającej na stałe w Holandii pisarki, zatytułowana „Geriavity”.

Reklama

Książka Renaty Chołuj to humorystyczna opowieść o Tomaszu Szroniewskim,  ginekologu z warszawskiego Żoliborza. O ile główny bohater radzi sobie doskonale w codziennej pracy z pacjentkami, to w życiu prywatnym stroni od kobiet, pozostając czterdziestoletnim starym kawalerem. „Geriavity” to świetna propozycja dla osób poszukujących przyjemnej, ale czasami również skłaniającej do zastanowienia, lektury.

W czasie sobotniego spotkania autorka przybliżyła kulisy powstania „Geriavitów” i zaprezentowała wybrane fragmenty swojej książki. Oczywiście, nie mogło zabraknąć pytań ze strony publiczności, oczarowanej zarówno dowcipnymi fragmentami tekstu, jak też otwartością, z jaką o swojej twórczości opowiadała Pani Renata.

Wszystkich tych, którzy jeszcze nie przeczytali „Geriavitów”, z pewnością udało się autorce zachęcić do sięgnięcia po książkę. Ci natomiast, którzy ukończyli już lekturę, z niecierpliwością oczekiwać będą na kolejną powieść pióra Renaty Chołuj.

/GBP Jabłonna/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close