Reklama
LegionowskiPo godzinach

Gdzie wybrać się w gorący weekend?

Nadchodzący weekend ma być wyjątkiem od reguły, czyli ma być słoneczny i upalny. A taką pogodę obowiązkowo należy wykorzystać i udać się w plener. Podpowiadamy, gdzie warto się wybrać i spędzić ten przedwakacyjny czas.

Reklama

1244322355

W piątek o godz. 17.00 zapraszamy na Pokazy Ratowniczo-Gaśnicze na wodzie, organizowane przez Nowodworskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz Ochotniczą Straż Pożarną Nowy Dwór Mazowiecki w ramach XIV DNI NOWEGO DWORU MAZOWIECKIEGO.  Chętni do tego, by zobaczyć ratowników i strażaków w akcji powinni zjawić się na miejskiej plaży w Nowym Dworze Mazowieckim – więcej.

W piątek i sobotę finał pierwszej edycji Pułtusk Festiwal im. Krzysztofa Klenczona. Sobotnie przesłuchania artystów odbędą się na pułtuskim Rynku – więcej.

W sobotę (22.06)  finał Dni Nowego Dworu Mazowieckiego. Polecamy zacząć od bezpłatnego zwiedzania Twierdzy Modlin z przewodnikiem. Po południu warto wybrać się na stadion. Gwiazdą wieczoru będzie znany i lubiany zespół PECTUS, zdobywca dwóch Superjedynek na ostatnim festiwalu w Opolu – więcej.

W Legionowie zapraszamy na imprezę kulinarną Fish&Grill, gdzie gwiazdą będzie raper Mezo. Miejsce:  Park Solidarności, przy legionowskim ratuszu. W tym roku hasłem przewodnim kulinarnych zmagań będą „Złote Sieci”. Na mieszkańców, już od godziny 14.00 czekać będzie  moc atrakcji zarówno dla ciała, choć w tym przypadku lepiej byłoby napisać – dla żołądka, jak i dla ducha – więcej.

Również w sobotę puszczać będziemy wianki. Ten pochodzący z dawnych czasów zwyczaj przywitania lata będziemy mogli celebrować  w Serocku i Wieliszewie. W obu przypadkach na gości czeka wspaniała zabawa przy muzyce oraz spotkanie z odżywającą na nowo tradycją – więcej.

To nie koniec atrakcji na szósty dzień tygodnia. Na chętnych czeka jeszcze miedzy innymi Zlot Mercedesów w Serocku i Maraton Rowerowy w Pomiechówku – zapraszamy do naszego Kalendarza Wydarzeń.

Niedziela nie będzie już tak obfita w wydarzenia kulturalne. Będziemy zatem mogli oddać się błogiemu relaksowi w promieniach słońca. Więcej o tym, gdzie można się kąpać?

/wł/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button