Gdzie nie będzie prądu w nadchodzącym tygodniu?

W następnym tygodniu energetycy planują kolejne, czasowe wyłączenia prądu w naszym regionie. Tym razem prace konserwacyjne obejmą głównie powiat legionowski. Przerw w dostawie energii elektrycznej należy się spodziewać w godzinach 9:00-14:00.

fot. sxc.hufot. sxc.hu

Legionowo
Prace konserwacyjne będą prowadzone w piątek, 14 marca. Prądu będą pozbawieni mieszkańcy Oś. Sobieskiego zaopatrywani ze stacji transformatorowej nr 0076 (obwód w kierunku garaży i ulicy Pałacowej).

Gmina Jabłonna
W poniedziałek (10.03) bez energii elektrycznej będzie się musiało obejść część mieszkańców Chotomowa (ulica Partyzantów).  W środę (12.03) dostawy prądu zostaną także wstrzymane w miejscowości Dąbrowa Chotomowska (ulice Leśna i Lipowa).

Gmina Nieporęt
We wtorek (11.03) prądu nie będzie w Aleksandrowie na ulicy Geodetów oraz na ulicy Jana Kazimierza. W piątek (14.03) dostawy energii zostaną również wstrzymane w miejscowości Kąty Węgierskie (ulice: Kościelna, Akacjowa, Wałowa, Bagienna oraz ulice przyległe).

Gmina Wieliszew
W czwartek (13.03) przerw w dostawie prądu muszą się spodziewać mieszkańcy miejscowości Góra.

Gmina Czosnów
10 marca PGE będzie prowadziło prace konserwacyjne na terenie gminy Czosnów. Prądu nie będzie w miejscowościach Izabelin oraz Łomna.

Zakroczym
Tuż przed weekendem (14 marca) wyłączenia obejmą Zakroczym – bez prądu będą się musieli obejść mieszkańcy ulicy Utraty.

/wł/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Gdzie nie będzie prądu w nadchodzącym tygodniu?"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *