Gala „Aktywni z Modelem” po raz pierwszy w Czosnowie

Ideą tego wydarzenia, organizowanego przez firmę Model Opakowania Sp. z o.o., jest stworzenie ludziom z pasją do pomagania szansy do wspólnego spotkania się, wymiany doświadczeń i wzajemnego inspirowania się do kolejnych działań. Czosnowska edycja Gali odbyła się 12 grudnia w sali konferencyjnej Hotelu Mazovia w Nowym Dworze Mazowieckim.

Reprezentanci spółki wraz z przedstawicielami organizacji pozarządowych i laureatami konkursu „WyMODELuj Swoje Marzenia” podsumowali dotychczasową działalność sponsoringową firmy. Wśród omawianych projektów była m.in. współpraca ze szkołami z Gminy Czosnów, Stowarzyszeniem MOC Młodzieżowa Organizacja Czosnowska czy Bankiem Żywności SOS w Warszawie.

Dużo uwagi poświęcono również laureatom tegorocznego konkursu „WyMODELuj Swoje Marzenia”, adresowanego do młodych utalentowanych ludzi. Model Opakowania realizuje ten projekt już od pięciu lat. W tym czasie udało się wymodelować 65 marzeń, o łącznej wartości 107 tys. złotych. Gościom zaprezentowały się Ewelina Misiak i Justyna Zielska, pasjonatki muzyki, które otrzymały grant na rozwój swoich umiejętności śpiewania.

Gali towarzyszył również wernisaż wystawy zdjęć powstałych do kalendarza spółki na 2018 rok, które są efektem współpracy Model Opakowania Sp. z o.o. z laureatami dotychczasowych edycji konkursu „WyMODELuj Swoje Marzenia”. Do pracy przy tworzeniu kalendarza zaproszono pasjonatów fotografii, dając im szansę na zdobycie pierwszych zawodowych doświadczeń. Zdjęcia wykonali Katarzyna Mateja, Karolina Komosa, Piotr Ryba z biłgorajskiej edycji konkursu i Adam Kurlanc, reprezentant laureatów z Czosnowa. Na intrygujących fotografiach, powstałych w czasie sesji w roztoczańskich i nowodworskich plenerach, można podziwiać oryginalne akcesoria wykonane z tektury, np. jastrzębia, łuk czy książkę. Ich połączenie z piękną przyrodą i modelką pozwala przenieść się na chwilę w magiczny świat tektury, a każde zdjęcie ma swój wyjątkowy, niepowtarzalny klimat.

Autorką fotorelacji z Gali „Aktywni z Modelem” jest Natalia Markowska, początkująca fotografka, również laureatka konkursu „WyMODELuj Swoje Marzenia”.

/mat.prasowe/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Gala „Aktywni z Modelem” po raz pierwszy w Czosnowie"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *