Reklama
Artykuł SponsorowanyLegionowskiWiadomości

Food trucki w Jabłonnie – przed nami smaczne pożegnanie lata

Reklama

15, 16 i 17 października 2021 r. to daty, które powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy kulinariów. W Jabłonnie zagoszczą prawdziwi pasjonaci dobrej kuchni, którzy przez trzy dni będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami w ramach smacznego pożegnania lata. Miejscem kulinarnego pożegnania lata będzie parking supermarketu Kaufland.

Reklama

Food trucki przyjadą do Jabłonny, by promować kulinaria i karmić spragnionych eventów pod chmurką mieszkańców daniami z różnych stron świata. Kulinarne świętowanie z food truckami będzie miało miejsce w weekend od 15 do 17 października. Organizatorzy zapraszają na rodzinny piknik w ramach kultowego już zlotu – tym razem z okazji pożegnania lata.

Do Jabłonny zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady. Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce.

Zlot odbędzie się na parkingu Kauflanda, przy ul. Zegrzyńskiej 7. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

  • Piątek: 12:00- 21:00
  • Sobota: 12:00-21:00
  • Niedziela 12:00-20:00

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/544348940206229/?ref=newsfeed

Organizatorem zlotu jest Kaufland Jabłonna i organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości.

/red./

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AntySPAM *

Back to top button