Reklama

Artykuł SponsorowanyDobrze Wiedzieć!

Firma Piekarczyk podbija rynek

Reklama

„Firma Piekarczyk” mieszcząca się w Kroczewie (gmina Załuski, pow. płoński) istnieje na rynku od ponad 20 lat. W jej skład wchodzą znane mieszkańcom regionu piekarnia, cukiernia i lodziarnia. Przez wiele lat swojego istnienia firma wypracowała własne receptury, które przebojem zdobyły lokalny rynek piekarniczo-cukierniczy. Teraz „Firma Piekarczyk” chwali się nimi na rynku ogólnokrajowym. Poznajmy tajemnicę sukcesu małej, rodzinnej firmy z wielkimi perspektywami…

Reklama

Ponad 20 lat temu założyciele „Firmy Piekarczyk” zamarzyli o własnej piekarni, a że marzenia się spełniają otworzyli ją dość szybko. Od samego początku swojej działalności postawili na jakość. To był strzał w dziesiątkę. Cała gmina Załuski i mieszkańcy pobliskiego Nowego Dworu Mazowieckiego zakochali się w tym pieczywie. Kiedy okazało się, że lokalny rynek potrzebuje także dobrej jakości wyrobów cukierniczych, właściciele zainwestowali w cukiernię. Było to około 15 lat temu. Desery, ciasta, ciasteczka i przede wszystkim torty stały się wizytówką „Firmy Piekarczyk”.Tort Suknia Ślubna

Teraz rodzina z Kroczewa wychodzi ze swoimi produktami na szerszy rynek i rozpoczyna promocję na ogólnopolskich targach. W lutym 2015 roku tort o wdzięcznej nazwie „Suknia Kwiatowa” wziął udział w największej cukierniczej imprezie w kraju – Targach Expo Sweet w Warszawie. Wystawiony tort może mieć dowolny smak, w zależności od życzenia klienta, ale najważniejsze są piękne kwiatowe ozdoby tworzone z masy cukrowej lub czekolady – wystrój zależy od smaku oraz życzenia klienta. Taki tort jest idealny na wesela, czy komunie. Oczywiście można go zamówić także na różnego rodzaju jubileusze, czy przyjęcia urodzinowe. Pięknie ozdobiony przysmak na pewno doda przyjęciu szyku i dostojności. Naturalnie firma w swojej ofercie ma też i inne, bardziej standardowe torty na każdą okazję.

Garmażerka na poziomie

Nóżki w galarecie, pierogi, naleśniki, krokiety, paszteciki i inne – to kolejna propozycja „Firmy Piekarczyk”. Wyroby garmażeryjne, które wytwarzane są przez tę rodzinną firmę zasługują na uznanie z kilku powodów. Pierwszy i najważniejszy to naturalnie smak. Na drugim miejscu jest sposób produkcji. Każdy pasztecik, naleśnik, czy mięso w galarecie są robione w sposób tradycyjny. Produkty nie zawierają konserwantów i polepszaczy smaku. Można je z powodzeniem podawać dzieciom, które natychmiast zakochają się w ich smaku.

Lody dla ochłody

Każdy z nas, od dziecka uwielbia lody. Teraz, kiedy za oknem robi się cieplej z jeszcze większą ochotą myślimy o zimnym deserze. To co ważne dla nas – klientów to przede wszystkim smak i jakość. O tych dwóch najważniejszych rzeczach pomyśleli także w „Firmie Piekarczyk”, uruchamiając 4 lata temu lodziarnię.

Każde przygotowywane w „Firmie Piekarczyk” lody są wytwarzane w sposób naturalny głównie z owoców krajowych, które firma nabywa od okolicznych dostawców. Aby owoce zachowały swoją świeżość i naturalny smak są głęboko zamrażane szokowo. Nad jakością lodów czuwa jeden z najlepszych specjalistów w Polsce, który dba, by każda gałka lodowego deseru była na jak najwyższym poziomie. Trzeba przyznać, że tradycyjna metoda wytwarzania lodów przynosi bardzo dobre efekty. Są one po prostu pyszne. To co je wyróżnia, to przede wszystkim intensywny, bogaty smak. – Dla mnie głównym kryterium było, to aby zrobić lody, do których klienci będą wracać – mówi Anna Piekarczyk, córka założyciela firmy.

Oczywiście „Firma Piekarczyk” ma w swojej bogatej ofercie nie tylko lody z polskich owoców. Są także smaki egzotyczne takie jak: mango, acerola, acai, czy gujawa. Wszystkie robione są z pulp owocowych najwyższej jakości, bez konserwantów, sprowadzanych z Brazylii. Do tego są bardzo zdrowe!

Firma zadbała również o prawdziwych smakoszy. Serwuje lody z dodatkiem alkoholu, na przykład rumu – te przeznaczone są wyłącznie dla dorosłych oraz sezonowe lody warzywne o smaku ogórka, czy pomidora.

Miłośników bardzo tradycyjnych smaków na pewno ucieszy również wiadomość, że „Firma Piekarczyk” produkuje wspaniałe lody mleczne i owocowe na bazie mleka.

Wszystkie lody można spróbować w kawiarni mieszczącej się w Kroczewie oraz w Płońsku przy ul. Wolności 7A. Można je także kupić w dobrych, lokalnych sklepach spożywczych oraz w restauracjach i lodziarniach. Warto podkreślić, że w 2014 roku lody od „Firmy Piekarczyk” zdobyły wyróżnienie w konkursie o Laur Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Sale bankietowe „Domu Gościnnego Piekarczyk”

„Firma Piekarczyk” dba o kompleksową obsługę swoich Klientów i otworzyła także trzy sale bankietowe, w których można urządzić przyjęcia weselne, czy komunijne. Sala kryształowa, purpurowa i kameralna różnią się od siebie wystrojem wnętrza, dzięki czemu można wybrać tę, która najlepiej pasuje do organizowanego przez nas przyjęcia.

Pierwsza sala Kryształowa – to kwintesencja najwyższej elegancji. Jasne, pastelowe kolory, wspaniałe żyrandole, znakomita oprawa okien czy też podłoga z prawdziwego drewna… – wszystko to sprawia, że każdy z Gości czuje się naprawdę doceniony. Do sali tej prowadzi wysoka, w całości wykonana z naturalnego granitu klatka schodowa, dodatkowo oprawiona olbrzymim lustrem i zwisającym, długim żyrandolem. Dodatkowym atutem Sali Kryształowej jest możliwość bezpośredniego wyjścia na duży, dyskretnie oświetlony balkon.

Druga sala Purpurowa – to sala o innym wystroju i charakterze. Trzy segmenty podwieszonych sufitów w niespotykanym kolorze purpury, jasna podłoga z fantazyjnie ułożonego gresu i dopełniające całości piękne oświetlenie sprawiają, że to ta właśnie sala jest częściej wybierana przez Klientów! Oczywiście do tej sali również prowadzi oddzielna klatka schodowa, dodatkowo połączona z przestronnym hallem.

Trzecia sala – Kameralna – to sala o fantastycznie spokojnym, relaksującym i rodzinnym klimacie. Doskonała na niewielką imprezę firmową czy też wystawny, towarzyski lub rodzinny obiad. Tutaj można wstać od stołu i odpocząć w miękkich, wygodnych fotelach lub… spojrzeć w niebo – umożliwia to specjalnej konstrukcji okno umieszczone w dachu budynku.

Rodzinna firma w potencjałem

Zachęcamy Czytelników do spróbowania produktów wytwarzanych przez tę lokalną, rodzinną firmę z tradycjami. Kupując pieczywo, torty, czy lody możemy być pewni prawdziwej uczty dla podniebienia, bo jakość to dewiza tej małej firmy z wielkim potencjałem.

Firma Piekarczyk
Kroczewo 133, 09-142 Załuski
tel. 607-248-202

www.firmapiekarczyk.pl
Facebook:
www.facebook.com/KawiarniaPiekarczyk
oraz
www.facebook.com/WymarzonyTortCukierniaPiekarczyk

Źródło: Google Maps
Źródło: Google Maps

/red, art. sponsorowany/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Back to top button
Close