Ferie zimowe 2017: Kontrole stanu technicznego autokarów w legionowskiej komendzie

Legionowska policja skontroluje autokary. Fot. policja.pl

W poniedziałek (13.02) rozpoczynają się długo wyczekiwane przez uczniów ferie zimowe. Ponieważ jest to okres wzmożonych wyjazdów dzieci i młodzieży na zimowiska, Komenda Powiatowa Policji w Legionowie proponuje rodzicom możliwość sprawdzenia stanu technicznego autokaru, którym podróżować będą ich pociechy. Kontrole odbywają się na parkingu przed komendą i są bezpłatne.

– Punkt kontroli autokarów, znajdujący się przed legionowską komendą został przygotowany z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych udających się na zimowy wypoczynek – przyznaje podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo. – Stan techniczny pojazdów i trzeźwość kierowców będzie można sprawdzić od poniedziałku do piątku od godz. 6:30 do 8.00. Należy przyjechać pod budynek komendy przy ul. Jagiellońskiej i dyżurnemu zgłosić chęć przeprowadzenia kontroli. Kontrole w weekendy należy uzgadniać z dyżurnym pod numerem telefonu (22) 604 82 13 lub naczelnikiem wydziału ruchu drogowego pod numerem telefonu (22) 604 82 20. Każdy kierujący po przeprowadzonej kontroli otrzyma protokół z jej przebiegu – dodaje rzecznik prasowa legionowskich policjantów.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Ferie zimowe 2017: Kontrole stanu technicznego autokarów w legionowskiej komendzie"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *