Ferie zimowe 2015 w gminie Wieliszew

Fot. Freeimages.com

Prezentujemy szczegółową ofertę zajęć i atrakcji skierowanych do dzieci, młodzieży i dorosłych na czas zbliżających się ferii zimowych przygotowanych przez Gminę Wieliszew. Zapisy rozpoczęły się 5 stycznia.

Tegoroczna oferta to głównie cieszące się ogromną popularnością jednodniowe wyjazdy, spięte dwoma blokami równie popularnych ceramicznych warsztatów. Dokąd uczestnicy wybiorą się w tym roku?

Planowane aktywności:

Aquaparki „Fala” w Stanisławowie Pierwszym i „Wodny Park” w Warszawie, największy plac zabaw dla dzieci w stolicy – Digiloo Fun Park i Blast Arena, zwiedzanie wystaw i planetarium w Centrum Nauki „Kopernik”, zwiedzanie budynków PKiN i Sejmu RP oraz siedziby Telewizji Polskiej, wizyta w Filharmonii Narodowej, łyżwy na lodowiskach na Stadionie Narodowym i Torwarze, kręgle w Centrum Rozrywki „Hula Kula”, spektakl „Czerwony Kapturek” w Teatrze Guliwer, seans w Multikinie Targówek – „Noc w muzeum 3”.

Zapisy już trwają

Zapisy ruszyły w poniedziałek, 5 stycznia.  Zgłosić się można osobiście w Gminnym Centrum Kultury w Łajskach (ul. Moniuszki 2/róg Nowodworskiej). Organizatorzy przypominają, że liczba uczestników wyjazdów wynosi – w zależności od dnia – maks. 30 do maks. 45 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem zapisu jest opłacenie (z góry) każdego dnia atrakcji (koszt 35 zł/dzień) lub całego pierwszego/drugiego tygodnia ferii (175zł/5 dni). Wiek uczestników nie może być niższy niż 6 lat.

SZCZEGÓŁOWA OFERTA – kliknij TU!

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Ferie zimowe 2015 w gminie Wieliszew"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *