Reklama

Dobrze Wiedzieć!LegionowskiWiadomości

Dziecko jedzie na kolonie? Poproś Policję, by sprawdziła autokar

Reklama

Bezpieczeństwo dziecka w drodze na letni wypoczynek jest najważniejsze dla każdego rodzica. Warto więc skorzystać z oferty Komendy Powiatowej Policji w Legionowie i poprosić o sprawdzenie stanu technicznego autokaru, którym podróż na kolonie lub obóz ma się odbywać. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego kontrolę prowadzą codziennie w godzinach porannych. Przed skorzystaniem z usługi należy wcześniej umówić się telefonicznie.

Reklama

Legionowscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego kontrolują autokary na parkingu przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Legionowie przy ul. Jagiellońskiej 26B w godzinach 6.00-8.00. Kontrole dokonywane są na podstawie telefonicznego lub pisemnego zgłoszenia do Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.

Numery telefonu do kontaktu:

  • 47 724 82 20 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00
  • 47 724 82 13 całodobowo dyżurny KPP Legionowo.

– Prosimy, aby w miarę możliwości, jak najwięcej pojazdów było kierowanych na badanie przed zabraniem dzieci z miejsca zbiórki. Pozwoli to na sprawne zorganizowanie kontroli, która orientacyjnie trwa około 15 – 20 minut – jeśli nie ma do niej uwag. Po każdej kontroli policjanci wystawiają kierowcy lub przewoźnikowi protokół z kontroli – czytamy w komunikacie wydanym przez legionowskich policjantów.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close