Reklama


Biznes, praca, pieniądzeLegionowskiWiadomości

Dołącz do zespołu Leroy Merlin Jabłonna

Reklama

Na kilka miesięcy przed otwarciem nowego sklepu Leroy Merlin Jabłonna, jego Dyrektor Ewa Wesołowska, opowiada o etapie prac, ofercie przygotowanej dla klientów oraz o tym jakich osób poszukuje do swojego zespołu.

Reklama

Wielki plac budowy – tak wygląda obecnie działka przy ul. Zegrzyńskiej, gdzie powstaje nowy Leroy Merlin. Jednak niebawem to miejsce zmieni się nie do poznania. Czego mogą spodziewać się mieszkańcy Jabłonny i okolic?

Chcemy stworzyć przestrzeń, w której będzie można nie tylko komfortowo zrobić zakupy i skorzystać z porad fachowców, ale także miło spędzić czas, spotkać się z sąsiadami i rozwijać swoje pasje związane z domem i ogrodem. To będzie odpowiedź na potrzeby mieszkańców i zupełnie nowe miejsce na mapie miasta. Jestem przekonana, że nasi klienci będą bardzo mile zaskoczeni, bo szykujemy dla nich wiele niespodzianek. Od kilku miesięcy intensywnie rekrutujemy pracowników. Mamy już skompletowaną kadrę menedżerską, teraz szukamy osób na stanowiska koordynatorskie, doradców klienta, pracowników działu relacji z klientami, logistyków. W sumie w naszym sklepie pracę znajdzie ok. 150 osób.

Jakich osób szukasz do swojego zespołu?

Uważam, że to przede wszystkim ludzie tworzą atmosferę danego miejsca, dlatego zależy mi, aby nasz zespół tworzyły osoby z pasją, otwarte, zaangażowane, lubiące pracę z ludźmi i siebie nawzajem. W naszej drużynie jest miejsce dla majsterkowiczów, tych, którzy lubią uprawiać ogród i dekorować dom. Aplikować można poprzez stronę www.kariera.leroymerlin.pl

A co z doświadczeniem w branży?

Lubię i tworzę zespoły zróżnicowane. Dorobek zawodowy jest ważny, ale praca w Leroy Merlin pozwala się rozwijać niezależnie od tego, na jakim etapie kariery jesteśmy. Trzeba tylko tego chcieć i być otwartym na nowe wyzwania. Pracownicy mogą skorzystać ze szkoleń produktowych i programów rozwojowych. Już teraz nasz zespół tworzą osoby o bardzo różnym doświadczeniu i wieku. W Leroy Merlin w Jabłonnie będą mogły dzielić się swoim doświadczeniem, zarażać innych swoimi pasjami i energią, rozwijać zawodowo. To będzie fajny zespół, jestem o tym przekonana.

Sama znasz firmę bardzo dobrze, pracujesz w niej od 2005 roku. Jakim pracodawcą jest Leroy Merlin?

Jestem najlepszym przykładem tego, że Leroy Merlin wspiera w rozwoju zawodowym. Moja przygoda w Leroy Merlin rozpoczęła się na stanowisku kierownika działu dekoracji, oświetlenia i dywanów w nowo powstającym sklepie w Toruniu, a od ponad pięciu lat jestem dyrektorem sklepu. Chciałam pracować w firmie, która daje możliwość pracy w różnych obszarach i projektach. W Leroy Merlin każdy z nas może bezpośrednio wpływać na funkcjonowanie i rozwój działu, w którym pracuje, może podejmować własne inicjatywy i realizować swoje pomysły. To bardzo ważne dla osób, które uwielbiają zmiany i wyzwania. Przez wiele lat pracy w Leroy Merlin współpracowałam z niezwykłymi ludźmi, pełnymi pasji i pozytywnej energii, którzy nie bali się wyzwań i tak zwyczajnie w świecie lubili to, co robią. Chciałabym, aby taki zespół niebawem pojawi się również w Leroy Merlin w Jabłonnie.

Oprócz dzielenia się wizją, wiedzą, władzą i zaangażowaniem Leroy Merlin dzieli się także z pracownikami wynikami. Co to oznacza w praktyce?

Wszyscy korzystamy ze wspólnie wypracowanych w sklepie i firmie wyników. Otrzymujemy premię kwartalną, mamy możliwość przystąpienia do akcjonariatu pracowniczego ADEO – stajemy się współwłaścicielami firmy. Do tego pracownicy otrzymują wiele benefitów, np. prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty Multisport, wydatków na kulturę. Osoby nieposiadające własnego mieszkania mogą ubiegać się o wsparcie finansowe w ramach funduszu mieszkaniowego. Leroy Merlin daje pracownikom także możliwość zrobienia czegoś dobrego dla ich lokalnej społeczności. Chcemy zmieniać nasze otoczenia na lepsze i być dobrym sąsiadem. W osiągnięciu tych celów pomaga nam m.in. Fundacja Leroy Merlin, w ramach której możemy zabiegać o granty i realizować projekty wolontriackie. Do tej pory w całej Polsce dzięki aktywności, pomysłowości i zaangażowaniu pracowników wyremontowaliśmy ponad 150 placówek – szkół, domów dziecka czy szpitali. Jestem pewna, że już niebawem do tego grona dołączą projekty na rzecz Jabłonny i okolic.

Otwarcie Leroy Merlin Jabłonna zaplanowano na wiosnę 2019 roku. Obecnie trwa rekrutacja na stanowiska koordynatorskie, doradców klienta, pracowników działu relacji z klientami i logistyków. Jeśli chcesz dołączyć do zespołu Leroy Merlin, wejdź na stronę www.kariera.leroymerlin.pl i zaaplikuj.

/red., Leroy Merlin/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close