Dobry występ Marty Chudorlińskiej z UKS Delfin na zawodach w Kozienicach

11:59, 21.02.2017 Aktualizacja: 12:01, 21.02.2017

W ubiegły weekend (18-19.02) w Kozienicach odbyły się zawody o Puchar Polski w pływaniu, w których wystartowało 434 zawodników z 65 klubów, w tym najlepsi pływacy z całej Polski. UKS "Delfin" Legionowo pod opieką trenera Daniela Krepsa reprezentowała Marta Chudorlińska, która odnotowała bardzo dobre wyniki.

W pierwszym dniu zawodów, w bloku porannym, Marta Chudorlińska startowała na 50 metrów stylem klasycznym (35.99), co dało jej 6. miejsce w swoim roczniku 2001. W bloku popołudniowym z czasem 2:55,87 na 200 m stylem klasycznym uplasowała się w swojej kategorii wiekowej na 8. miejscu. W drugim dniu zawodów - w niedzielę, nasza zawodniczka na dystansie 100 metrów stylem klasycznym uzyskała czas 1:21,36, co uplasowało ją na 5. miejscu, natomiast na dystansie 100 m stylem zmiennym Marta wywalczyła 6. miejsce wśród swoich rówieśniczek z czasem 1:15,10.

Marta Chudorlińska z UKS Delfin Legionowo obecnie intensywnie przygotowuje się do startów na Mistrzostwach Polski w pływaniu, które odbędą się niebawem w Gliwicach.