Reklama

Mazowsze - wiadomości z regionu

Demontowali ekrany dźwiękochłonne

Reklama

Policjanci z Pomiechówka przy współpracy z funkcjonariuszami SOK zatrzymali 4 mężczyzn, którzy podejrzani są o kradzież aluminiowych elementów ekranu dźwiękochłonnego. Mężczyźni w wieku od 23 do 32 lat wstępnie usłyszeli zarzut kradzieży, za co może im grozić od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Reklama

fot. KPP Nowy Dwór Maz.

4 marca  tego roku na terenie gm. Pomiechówek, funkcjonariusze SOK zatrzymali mężczyznę, który był podejrzany o kradzież elementów ekranu dźwiękochłonnego zamontowanego wzdłuż torów. 23-letek trafił do policyjnej celi. Do wyjaśnienia całej sprawy przystąpili policjanci z Pomiechówka.

Dzięki zakrojonym na szeroką skalę działaniom policjantów zostały zatrzymane jeszcze trzy osoby. W trakcie dochodzenia okazało się także, że czterech podejrzanych prawdopodobnie dokonywało kradzieży aluminiowych elementów na terenie gm. Pomiechówek kilkukrotnie.

W trakcie wytężonej pracy policjanci odzyskali również zniszczone już elementy, na jednym ze skupów złomu oraz wypełniającą je watę mineralną w domu jednego z podejrzanych.

Aktualnie nadal trwa dochodzenie w tej sprawie, pod nadzorem prokuratora. Nie jest wykluczone, że podejrzani mężczyźni dopuścili się jeszcze innych kradzieży.

/KPP Nowy Dwór Maz./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Jeden komentarz

  1. TE EKRANY SZPECĄ CAŁĄ POLSKĘ !!! MIAŁY BYĆ DO POTRZEB KOLEI WIELKICH PRĘDKOŚCI, Z KTÓREGO TO PROGRAMU MINISTERSTWO TRANSPORTU ZREZYGNOWAŁO !! EKRANY TO PIENIĄDZE WYRZUCONE W BŁOTO !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close