Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Dębe: Nie ustąpił pierwszeństwa. Doprowadził do zderzenia

Reklama

W niedzielę (24.04) około godz. 22:50 na Drodze Wojewódzkiej nr 632 w miejscowości Dębe (gmina Serock) doszło do zderzenia dwóch samochodów – osobowego i dostawczego przewożącego butle z gazem. Na szczęście w wyniku kolizji nikt nie ucierpiał.

Reklama

Na miejsce zdarzenia udali się policjanci drogówki oraz strażacy. Ci pierwsi ustalili, że winnym spowodowania kolizji jest 24-letni kierowca dostawczego renaulta, który nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu osobowemu fordowi, kierowanemu przez 28-letniego mężczyznę. W wyniku zderzenia w fordzie doszło do uszkodzenia przodu pojazdu. Na szczęście podróżującym samochodami nic się nie stało.

Jak informuje naszą redakcję st. asp. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo kierowcy byli trzeźwi, a winny spowodowania kolizji kierowca renaulta został ukarany mandatem.

Ponieważ dostawczy renault przewoził niebezpieczny ładunek w postaci butli propan butan na miejsce wezwano także straż pożarną. Strażacy sprawdzili szczelność przewożonych butli za pomocą sprzętu pomiarowego oraz zestawili je z uszkodzonego samochodu. Następnie, po wykonaniu wszystkich czynności przez policję, samochody przestawiono na pobocze oraz zneutralizowano plamy płynów eksploatacyjnych, które podczas zderzenia wyciekły z pojazdów.

Akcja, w której uczestniczyły 2 zastępy strażaków z JRG Legionowo trwała prawie półtorej godziny. W tym czasie ruch na DW 632 był utrudniony.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close