Dębe: W czwartek zamkną Drogę Wojewódzką 632. Ćwiczenia na wypadek zamachu

Droga Wojewódzka 632 przebiega przez zaporę wodną w Dębem. Fot. Legio24

W najbliższy czwartek (15.09) na terenie zapory w Dębem zostaną przeprowadzone coroczne ćwiczenia obronne powiatu legionowskiego. Policjanci, strażacy i ratownicy medyczni ćwiczyć będą akcje ratownicze na wypadek sytuacji kryzysowych, w tym zamachów terrorystycznych. W związku z tym w godzinach od 11:00 do 14:30 zamknięta będzie dla ruchu Droga Wojewódzka nr 632. Kierowcy zostaną skierowani na drogi objazdowe.

– W czwartek, 15 września, w godz. 11.00 – 14.30 decyzją marszałka województwa mazowieckiego zamknięta zostanie droga wojewódzka 632 w rejonie zapory czołowej w Dębem i na samym obiekcie. Utrudnienie jest związane z powiatowo-gminnymi ćwiczeniami “Dębe 2016”. Służby ratunkowe będą ćwiczyły scenariusz na wypadek ataku terrorystycznego i spowodowanej przez niego kolizji drogowej – czytamy w komunikacie rozesłanym do mediów przez Mariusza Kraszewskiego ze Starostwa Powiatowego w Legionowie.

Jak zaznacza w rozmowie z naszym reporterem Mariusz Kraszewski ze starostwa, w czasie zamknięcia DW632 samochody będą na bieżąco kierowane przez policjantów na drogi objazdowe.

Przeczytaj więcej na temat ćwiczeń “Dębe 2016”

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Dębe: W czwartek zamkną Drogę Wojewódzką 632. Ćwiczenia na wypadek zamachu"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *