ReklamaKomunikacjaLegionowskiWiadomości

Dębe: Budują nowe oświetlenie przy zaporze. Będzie bezpieczniej?

Reklama

Trwa budowa nowego oświetlenia ulicznego w ciągu drogi wojewódzkiej nr 632 w miejscowości Dębe (gmina Serock). Nowe słupy oświetlą dojazd oraz część zapory. To dobra wiadomość dla kierowców, bowiem od wielu już lat ten newralgiczny odcinek po zmroku tonął w ciemności.

Reklama

W ramach prowadzonej na zlecenie Urzędu Miasta i Gminy w Serocku inwestycji w ciągu drogi wojewódzkiej nr 632, w miejscowości Dębe wybudowanych zostanie 17 słupów oświetleniowych, zaopatrzonych w nowoczesne, energooszczędne lampy typu LED. Słupy już pojawiły się przy drodze, na razie jednak nie są jeszcze podłączone do prądu. Ma to nastąpić niebawem.

Budowa oświetlenia ulicznego „po serockiej stronie” zapory to dobry i wyczekiwany przez użytkowników tej drogi ruch. Do pełnego komfortu kierowców i pieszych brakuje jeszcze podobnej inwestycji ze strony gminy Wieliszew. Po jej stronie zapory znajduje się bowiem przystanek autobusowy oraz szkoła, a drogę często przekraczają piesi. Całość oświetla zaledwie kilka leciwych, ciemnych i awaryjnych lamp sodowych.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close