Debata społeczna o bezpieczeństwie w Zegrzu

25 lutego 2013 r. o godz. 18.30 w Zegrzu, z inicjatywy Komendanta Komisariatu Policji w Serocku, przy wsparciu rady Osiedla Zegrze odbyła się debata społeczna, dotycząca bezpieczeństwa na terenie osiedla. W debacie uczestniczyło kierownictwo Policji, dzielnicowy, Komendant Straży Miejskiej, Dowódca Jednostki Wojskowej oraz licznie przybyli mieszkańcy.

W trakcie spotkania przedstawiono charakterystykę przestępczości na terenie podległym Komisariatowi Policji w Serocku w latach 2008-2012. Głównym tematem spotkania były zaistniałe w Zegrzu przestępstwa kradzieży z włamaniem do mieszkań. Mieszkańcy podzielili się swoimi uwagami oraz oczekiwaniami  wobec  Policji i Straży Miejskiej.

Poruszano także tematy dotyczące bezpieczeństwa osób starszych, szczególnie zagrożonych m.in. przestępstwami oszustw metodą „na wnuczka”.

Komendant Komisariatu Policji w Serocku dziękuje wszystkim obecnym na debacie mieszkańcom za wskazane uwagi i zachęca do dalszej współpracy na rzecz bezpieczeństwa. Telefon kontaktowy do dzielnicowego asp. Mariusza Łapińskiego 600 997 278.

/UG Serock/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Debata społeczna o bezpieczeństwie w Zegrzu"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *