Reklama

LegionowskiListy do redakcji

Czym Legionowo ”porusza” z kosmosu?

Reklama

 Jeden z Czytelników przysłał do naszej redakcji zdumiewającego e-maila. Osoba o pseudonimie „Wikariusz”, przeglądając ogólnodostępne mapy Google, a ściślej zakładkę „Zdjęcia Satelitarne” odkryła niecodzienny, jego zdaniem gorszący napis, który ktoś wyrysował na płycie remontowanego wówczas boiska znajdującego się przy ZSO2 w Legionowie. Czy taka ma być promocja naszego miasta, widziana z kosmosu i jak to się ma do hasła reklamowego Legionowa, które porusza- pyta „Wikariusz”?

Reklama

Szanowna Redakcjo,

Jakiś czas temu przeglądałem mapę Google, dokładnie okolice miejskiego targowiska. Ku mojemu zdumieniu moim oczom ukazał się gorszący napis znajdujący się na remontowanym wtedy boisku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2. Napis, widziany z kosmosu, który jest wybitnie gorszący promuje nawet pewien rodzaj seksu… Czy taka ma być widziana z kosmosu wizytówka naszego miasta? Czy redakcja może zwrócić się do Prezydenta Smogorzewskiego, by coś z tym zrobił?

Wikariusz

Legionowo z satelity. Fot. Google Maps/Legio24
Legionowo z satelity. Fot. Google Maps/Legio24

Ponieważ sprawa dotyka promocji miasta, a napisy widoczne są z okołoziemskiej orbity, o ustosunkowanie się do listu naszego czytelnika poprosiliśmy władze miasta. Mogą one bowiem wystąpić z prośbą do Google, aby treść została np. “zamaskowana”. Nie wykluczone jest także to, że mapa zostanie niebawem  zaktualizowana i problem sam się rozwiąże. Jak tylko otrzymamy odpowiedź z legionowskiego ratusza, natychmiast się nią z Państwem podzielimy.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

4 razy komentowano

  1. Spostrzegawczość mistrzowska. Napis powstał gdy chodziłem jakoś do 1 czy 2 liceum w ZSO2. Obecnie kończę studia inż… Jakoś z ponad 5 lat napis widnieje, bo aktualizuje się Street View, a zdjęcia lotnicze chyba już nie…

  2. Ja znalazłam coś ciekawszego w Chotomowie!!!!!! nie ma na google maps nowej szkoły 😛

  3. Ten napis w mapie satelitarnej google jest chyba od ponad roku albo nawet do dwóch także gratuluję spostrzegawczości 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close