Czosnów: W stawie znaleziono ciało 65-letniej kobiety

W stawie, na terenie miejscowości Łomna (gmina Czosnów) znaleziono ciało 65-letniej kobiety. Dokładne okoliczności jej śmierci nie są na razie znane, ale wszystko wskazuje na to, że był to nieszczęśliwy wypadek.

6-61430fot. KPP Nowy Dwór Maz.

Ciało 65-letniej kobiety znaleziono we wtorek (1.04) około godziny 8:00 w stawie na terenie miejscowości Łomna (gmina Czosnów). Przybyli na miejsce policjanci zabezpieczyli teren oraz rozpoczęli dochodzenie w sprawie ustalenia tożsamości denatki, którą – po identyfikacji przez rodzinę – okazała się mieszkanka Łomnej. Wstępne ustalenia dochodzeniowców z KPP Nowy Dwór Mazowiecki nie zawierają dokładnych okoliczności śmierci kobiety, ale funkcjonariusze już teraz wykluczają w niej udział osób trzecich. Jak poinformował nas rzecznik nowodworskiej policji, Szymon Koźniewski, najprawdopodobniej kobieta wpadła do stawu w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Odnalezione ciało zostanie poddane sekcji zwłok, która pomoże dokładnie wyjaśnić przyczynę śmierci. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi policja pod nadzorem prokuratury.

/wł/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Czosnów: W stawie znaleziono ciało 65-letniej kobiety"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *