Czosnów: Pijany 34-latek chciał przekupić policjantów

Fot. arch. Legio24.pl

Policjanci z komisariatu w Czosnowie zatrzymali 34-letniego Pawła S., podejrzanego o kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości oraz o próbę przekupienia funkcjonariuszy. O dalszym losie 34-latka zdecyduje sąd. Mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

fot. Legio24Fot. Legio24

Policjanci patrolujący tereny gminy Czosnów zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę osobowego audi jadącego ulicą Duńską. W trakcie legitymowania mężczyzny funkcjonariusze wyczuli silną woń alkoholu. Po przebadaniu kierowcy alkomatem okazało się, że 34-latek miał w organizmie blisko 1,5 promila alkoholu.

Niestety 34-letni Paweł S. postanowił jeszcze bardziej pogorszyć swoją sytuację i zaoferował policjantom pieniądze w zamian za uznanie, że cała sprawa nie miała miejsca. Ostatecznie Paweł S. został zatrzymany i trafił do celi.

Jak informuje rzecznik nowodworskiej policji, Szymon Koźniewski, mężczyzna usłyszał już zarzuty kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości oraz korupcji. Zgodnie z obowiązującymi przepisami 34-latek może spędzić w więzieniu nawet 10 lat.

/kh/

1 raz komentowano artykuł "Czosnów: Pijany 34-latek chciał przekupić policjantów"

  1. MAM PYTANIE DO WÓJTA CZOSNOWA CZY W GMINIE CZOSNÓW OBOWIAZUJE USTAWA ANTYSMOGOWA BO MI SIE WYDAJEŻE NIE.CAŁA OKOLICA CZOSNOWA,SOWIA WOLA,MAŁOCICE SĄ ZADYMIONE PRZEZ SPALACZY SMIECI.WYSTARCZY WZIĄŚĆ PRZYKŁAD Z ŁOMIANEK WZMÓC KONTROLE ,UKARAĆ WYSOKIMI GRZYWNAMI I SKOŃCZY SIĘ PALENIE TYM BARDZIEJ ŻĘ CI LUDZIE MAJĄ GAZ POD DOMEM ALE NIE PODŁACZAJĄ SIĘ DO SIECI.

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *