Reklama

KomunikacjaLegionowski

Częściej do Legionowa i Wieliszewa – publikujemy nowy rozkład jazdy pociągów

Reklama

Linia S9  będzie kursowała znacznie częściej niż obecnie. W sumie w obu kierunkach, pomiędzy Legionowem a Warszawą, będzie 75 kursów.

Reklama

Dwa razy więcej kursów będą mieli do dyspozycji mieszkańcy Wieliszewa i Michałowa-Reginowa. Liczba pociągów od 12 grudnia, w dni robocze, wzrośnie z 6 do 12 dziennie w każdym kierunku.

Rozkład jazdy linii S9 został skoordynowany z rozkładem Kolei Mazowieckich. Mimo ograniczeń w kursowaniu pociągów na odcinku między Legionowem a Nasielskiem, postarano się by w rozkładzie wspólnym dla obu linii (S9 i KM9) nie było luk większych niż 30-minutowe. Na odcinku Legionowo – Warszawa pociągi będą kursować co 20-30 minut. W szczycie będzie to częstotliwość co ok. 15 minut.

Nowy rozkład pociągów na linii legionowskiej będzie obowiązywał tylko do 9 stycznia.

Nocą po szynach

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Warszawy i aglomeracji warszawskiej, zwiększona została liczba nocnych kursów SKM. W noce: z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę, z Dworca Zachodniego (przez Śródmieście) uruchamiane będą po dwa nocne kursy SKM do Otwocka i Sulejówka (po godz. 0.00 i po godz. 1.00). Nocne kursy będą uruchamiane również z Warszawy Gdańskiej do Legionowa.

Zapoznaj się z nowym rozkładem jazdy pociągów S9 i KM na trasie Warszawa – Legionowo – Wieliszew – Nasielsk (Plik PDF)

(źródło: ZTM Warszawa)

REKLAMA

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close