Czary Mary, kurczak Harry

Śmiech, śmiech i jeszcze raz śmiech rozbrzmiewał w Nowodworskim Ośrodku Kultury, w sobotni “Poranek z teatrem”, 09.03.2013 r. Wszystko to za sprawą czarów bo na scenie zagościła przesympatyczna młoda iluzjonistka Marta Jasińska z programem pt. „Czary Mary, kurczak Harry”. Gość Nowodworskiego Ośrodka Kultury sztuką cyrkową i akrobatyką zainteresował się już jako dziecko, potem doszła pantomima, triki iluzjonistyczne i tak narodziła się iluzjonistka Marta.

fot. UM Nowy Dwór Maz.

Prezentowany program w konwencji magii na wesoło, to rewelacyjna zabawa dla każdej publiczności. Oglądaliśmy triki z metalowymi obręczami, królikami zmieniającymi kolory, znikającymi barwami, łapaniem monet z powietrza i wiele innych. Warunkiem udanego pokazu byli specjalni asystenci wybierani z publiczności. Salwy śmiechu na widowni budziły reakcje i miny młodych asystentów na udane lub „nieudane” sztuczki. Było zabawnie i czarownie jak przystało na świat magii.

Na zakończenie obejrzeliśmy pokaz żonglerki kontaktowej szklaną kulą. Program bardzo spodobał się publiczności, a artystce spodobała się żywiołowa publiczność. Obiecała więc, że za jakiś czas przyjedzie z nowym programem. Będziemy czekać z niecierpliwością, a na złą pogodę za oknem niech wystarczy zapas dobrego humoru i wspomnienie zabawy  wyniesione z sobotniego pokazu.

/UM Nowy Dwór Maz./

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Czary Mary, kurczak Harry"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *