„Moje córki krowy” ponownie w Kinie Otwartym. Tym razem w Wieliszewie

Fot. pixabay.com, CC0 Public Domain

W tym miesiącu startuje kolejny sezon niezwykle popularnego wydarzenia organizowanego przez Powiatową Instytucję Kultury – Kino Otwarte. Na początek organizatorzy zaprezentują film zatytułowany „Moje córki krowy” ze wspaniałą kreacją aktorską Agaty Kuleszy. Film ten mogliśmy już podziwiać w Kinie Otwartym w czerwcu, ale seans cieszył się tak wielkim zainteresowaniem, że postanowiono go powtórzyć. Tym razem jednak zamiast sali w legionowskim ratuszu wybrano salę koncertową w Wieliszewie.

Film jest historią dwóch sióstr: 42-letniej Marty, despotycznej gwiazdy serialowej, która ma dorosłą córkę i młodszej od niej o rok Kasi, będącej wrażliwą nauczycielką, która niezbyt szczęśliwie wyszła za mąż i urodziła syna Filipa. Skłócone od lat siostry w obliczu śmierci matki i choroby ojca muszą pogodzić się i współdziałać, co prowadzi do wielu tragikomicznych zdarzeń. Tytułowe role zagrały Agata Kulesza i Gabriela Muskała. Film kręcono od 12 sierpnia do 12 września 2014 roku w Warszawie i Modlinie.

Pokaz filmu, w ramach Kina Otwartego odbędzie się 22 września o godz. 19:00 w sali koncertowej im. K. Klenczona w Wieliszewie, przy ul. Modlińskiej 1. Po projekcji planowane jest spotkanie z aktorką, Marią Dębską.

Na seans obowiązują wejściówki. Można je odebrać w Powiatowej Instytucji Kultury w Legionowie, przy ul. Sowińskiego 15 lub w Urzędzie Gminy Wieliszew przy ul. Modlińskiej 1, w pokoju numer 6.

moje_corki_wieliszew_m

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "„Moje córki krowy” ponownie w Kinie Otwartym. Tym razem w Wieliszewie"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *