Reklama

LegionowskiPo godzinachWiadomości

Co robić w Legionowie? Mieszkańcy pytają i odpowiadają

Reklama

Przeglądając portale społecznościowe można natrafić na przeróżne treści i obrazy. My trafiliśmy na temat rekreacji. Biorąc pod uwagę, że ferie tuż, tuż to temat jest jak najbardziej na czasie. A więc, co można ciekawego robić w Legionowie?

Reklama

Pierwsze, co nasunęło się komentującym na myśl (grafika poniżej) to to, że Legionowo jest nudne. Czy tak jest faktycznie? Niekoniecznie. Choć w mieście nie ma kina, czy basenu, to jednak można znaleźć kilka, a nawet kilkanaście atrakcji. Ciekawych pomysłów na spędzenie wolnego czasu dostarczają inni komentujący. Rozwiązań jest bez liku, tak dla dzieci, młodzieży, jak i tych starszych, a nawet tych grubo po osiemnastce.

Treść pochodzi z portalu Facebook.com, Grupa Legionowo - dane osób zostały wymazane
Treść pochodzi z portalu Facebook.com, Grupa Legionowo – dane osób zostały wymazane

Gdzie zatem się udać, co robić?

Użytkownicy popularnego portalu społecznościowego dali propozycje różnych form spędzania wolnego czasu. Dla aktywnych – na sportowo w Arenie Legionowo, np. w  klubie fitness,  czy na jednej z zewnętrznych siłowni, choćby w parku miejskim imienia Solidarności (przy ratuszu). Dla mniej aktywnych, dobrym rozwiązaniem będzie udanie się na spacer do podlegionowskich lasów, czy na Rynek, gdzie spokojnie można sobie pobrać wodę z oligoceńskiej studni. Internauci zauważają także, że warto śledzić wydarzenia, jakie organizowane są w Sali Widowiskowej oraz w Arenie. Zachęcają także do zapoznania się z ofertą Miejskiego Ośrodka Kultury. Pojawiły się także propozycje spędzenia czasu uwzględniając legionowskie restauracje i kawiarnie. Dla tych pełnoletnich podano natomiast rekomendacje pubów. Jeszcze jedną wartą wymienienia propozycją, tym razem dla całej rodziny, jest spędzenie czasu w Centrum Rozrywki Laser-War.

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Zapraszamy do komentowania.

/nk/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close