Chudnij z Kulturą – zajęcia dla puszystych

Gminne Centrum Kultury w Łajskach organizuje zajęcia dla osób, które chcą zadbać o kondycję i zrzucić trochę zbędnych kilogramów. Pierwsze spotkanie odbędzie się w środę, 14 listopada o godz. 18:30.

Ośrodek Kultury w Wieliszewie poszerza ofertę rekreacyjną Gminnego Centrum Kultury w Łajskach. Zapraszamy na zajęcia dla puszystych, wykorzystujące fachową wiedzę z dziedziny dietetyki i psychologii oraz aktywność fizyczną i kulturalną.

Zajęcia obejmą m.in. kontrolne pomiary masy ciała, próby wydolności spoczynkowej, spotkania z dietetykami i psychologami, zajęcia aerobowe i popularny nordic walking. Nie zabraknie akcentów kulturalnych. Program zajęć będzie rozwijany i urozmaicany w oparciu o propozycje uczestników.

Cykl godzinnych zajęć (dwa razy w tygodniu) zainaugurujemy spotkaniem organizacyjno-zapoznawczym, na które zapraszamy do budynku Gminnego Centrum Kultury w Łajskach w środę, 14 listopada o godz. 18:30. W trakcie spotkania ustalona zostanie również odpłatność. Do tego czasu prosimy o deklarację uczestnictwa w zajęciach – zapisy w biurze GCK w Łajskach (ul. Moniuszki 2 / róg Nowodworskiej), tel. 22 782 20 02. Informacje o nowej propozycji uzyskamy również pod tel. 662 247 341. Od Państwa zainteresowania ofertą uzależniony będzie jej kształt i odpłatność.

/UG Wieliszew/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Chudnij z Kulturą – zajęcia dla puszystych"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *