Reklama
LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowski: Plaga kradzieży kabli. Policja ujęła sprawcę

Reklama

Legionowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież przewodów elektrycznych, do której doszło na terenie budowy dwóch domów w Chotomowie i w firmie budowlanej znajdującej się na terenie Legionowa. Wartość strat oszacowano na około 25 tys. zł. Mężczyzna za popełnione czyny odpowie w warunkach recydywy.

Reklama

W ostatnim okresie na terenie powiatu legionowskiego nasiliły się kradzieże przewodów elektrycznych. – Policjanci z Jabłonny podjęli zdecydowane kroki w kierunku ustalenia sprawcy. Po kilku dniach na trop złodzieja trafili funkcjonariusze legionowskiej patrolówki, którzy niezwłocznie przekazali uzyskaną wiedzę kryminalnym. – informuje mł. asp. Agata Halicka z KPP Legionowo.

Funkcjonariusze natychmiast pojechali pod wskazany adres i zatrzymali 32-latka. W chwili zatrzymania mężczyzna od razu oznajmił, że „nie posiada już tych kabli”.

Zatrzymany był już wielokrotnie notowany za kradzieże. Przyznał się do kradzieży przewodów elektrycznych z budowy dwóch domów jednorodzinnych w Chotomowie, a także z firmy budowlanej znajdującej się na terenie Legionowa. Wartość strat oszacowana została na łączną kwotę 25 tys. zł. Mężczyzna za popełnione czyny odpowie przed sądem w warunkach recydywy.

/red., KPP Legionowo/

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AntySPAM *

Back to top button