Reklama

LegionowskiSportWiadomości

Chotomów: Budowa hali sportowej zgodnie z harmonogramem

Reklama

Trwająca od ponad roku budowa hali sportowej w miejscowości Chotomów (gmina Jabłonna) idzie zgodnie z planem – informuje w komunikacie Urząd Gminy Jabłonna. Prace są już prawie na ukończeniu.

Reklama

Urząd Gminy Jabłonna pochwalił się w ostatnim czasie postępem prac na budowie chotomowskiej hali. Zdaniem urzędników budowa „idzie pełną parą”. Wykonano większą część robót zagospodarowania terenu– wybudowana jest już droga pożarowa, droga dojazdowa z miejscami parkingowymi, oświetlenie terenu, chodniki i dojścia do budynku.

Na zewnątrz wykonano w całości elewacje budynku oraz montaż pokrycia dachu nad pierwszym piętrem oraz łącznikiem. Zamontowano również stelaże pod roślinność i oświetlenie.

Wewnątrz budynku wykonano wszystkie tynki i posadzki. Trwają prace przy wykonywaniu sufitów podwieszonych w pomieszczeniu sali sportowej, korytarzach i innych pomieszczeniach. Zakończone jest wykonywanie okładzin z płytek w łazienkach na II i I piętrze. Trwa wykonywanie okładzin na parterze. Zakończono montaż drzwi aluminiowych jak również wind towarowych przy kuchni cateringowej oraz windy osobowej.

Wykonano instalację wodno-kanalizacyjną, zamontowano stelaże podtynkowe do WC, instalację CO, instalację wentylacji mechanicznej. Wykonano montaż instalacji doprowadzenia zasilania do central na dachu, rozpoczęto montaż pieca oraz wykonano montaż grzejników na korytarzach i w pomieszczeniach.

Zakończono montaż lamp zewnętrznych na elewacji, montaż lamp w pomieszczeniu sali sportowej. W pozostałych pomieszczeniach trwają prace przy montażu lamp. Trwa montaż gniazd i łączników w budynku. Wykonawca zakończył już także montaż paneli fotowoltaicznych.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close