Chcesz sprzedawać w Internecie? Tu znajdziesz pomoc

fot. sxc.hufot. sxc.hu

Wszyscy przedsiębiorcy, którzy chcą rozpocząć sprzedaż w Internecie mogą zasięgnąć bezpłatnej informacji w portalu “e-PUNKT”.  Znajduje się tam wiele przydatnych informacji, które ułatwią pierwsze kroki w e-handlu.

fot. sxc.hu

fot. sxc.hu

Z portalu możemy dowiedzieć się,  na jakie aspekty prawne w handlu internetowym należy zwrócić uwagę lub jak stworzyć dobry regulamin świadczenia usług. Można też zadać pytanie ekspertom i uzyskać bezpłatną poradę dotyczącą e-biznesu.

Serwis publikuje także e-booki z eksperckimi opracowaniami i analizami dotyczącymi rynku i biznesu elektronicznego w Polsce. Publikacje zawierają m.in. porady na temat budowania modeli biznesowych, analizy polskich regulacji prawnych dotyczących e-gospodarki oraz wskazówki na temat skutecznej reklamy w Internecie. Szczególnie przydatna wydaje się publikacja “Rozpoczęcie sprzedaży w Internecie” oraz “Wzory dokumentów dla e-przedsiębiorców”.

Strona oferuje także materiały wideo z seminariów, gdzie poruszano tematy dotyczące e-handlu.

“e-PUNKT” stworzył też bazę wiedzy dla osób, które robią zakupy w Internecie. Można w niej znaleźć informacje o prawach, jakie mają klienci w e-sklepie a także o tym, gdzie szukać pomocy, jeśli trafimy na nieuczciwego sprzedawcę.  Adres strony www: e-punkt.gov.pl

Punkt Kontaktowy ds. e-handlu dla Usługodawców i Usługobiorców „e-PUNKT” został uruchomiony przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

/wł, e-punkt.gov.pl/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Chcesz sprzedawać w Internecie? Tu znajdziesz pomoc"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *