Reklama
KulturaLegionowskiPo godzinachWiadomości

„Caryna” w Wieliszewie, czyli powrót do krainy łagodności z okazji 10-lecia Ośrodka Kultury

W sobotę (16.04) w Sali Koncertowej im. Krzysztofa Klenczona w Wieliszewie wystąpi znana już mieszkańcom grupa „Caryna”, prezentująca utwory przepełnione brzmieniami zarówno polskimi jak i bałkańskimi. Koncert odbędzie się w ramach obchodów 10-tych urodzin wieliszewskiego Ośrodka Kultury.

Reklama

W tym roku Ośrodek Kultury w Wieliszewie obchodzi 10-lecie istnienia – z tej okazji Wieliszew odwiedzą przyjaciele i artyści współpracujący z Ośrodkiem i Gminą na przestrzeni ostatniej dekady. Na pierwszy ogień przyjaciele z Łodzi, którzy koncertowali w Sali Klenczona w październiku 2014 r. w ramach Festiwalu „Powrót do Krainy Łagodności” – grupa „Caryna”.

„Caryna” to międzynarodowy, polsko-serbski projekt muzyczny. Jego członkowie od lat związani są z Łodzią i wpisują się w jej barwną, wielokulturową tradycję. Brzmienie zespołu jest unikalnym połączeniem muzyki polskiej i bałkańskiej przeplatanych ze sobą autorskimi kompozycjami lidera Łukasza Nowaka. Zespół wykona większość piosenek zamieszczonych na ostatniej, utrzymanej w klimatach krainy łagodności płycie, przygotowując jednocześnie kilka muzycznych niespodzianek.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w biurze GCK w Łajskach (ul. Moniuszki 2 / róg Nowodworskiej).

plakat_B2_caryna_wieliszew

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button