“Pani od seksu”. Tak Prezydent Smogorzewski prezentował swoich kandydatów na radnych

Prezydent Legionowa, Roman Smogorzewski (Porozumienie Samorządowe), fot. kadr z nagrania LTV

Ostatnie dni na arenie ogólnopolskiej nie przyniosły chluby stolicy powiatu legionowskiego. Nazwisko Prezydenta Legionowa Romana Smogorzewskiego było bowiem odmieniane w mediach przez wszystkie przypadki. Wszystko przez jego wystąpienie podczas konwencji wyborczej ugrupowania Porozumienie Samorządowe, w czasie którego prezentował on swoich kandydatów do Rady Miasta. Wystąpienie to wzbudziło ogromne kontrowersje. Smogorzewskiemu zarzuca się brak szacunku dla kobiet, seksizm i brak wyczucia.  Poniżej przedstawiamy film, który w mediach społecznościowych opublikował polityk Kukiz’15 Stanisław Tyszka. Mieszkańcy Legionowa ocenią z pewnością zachowanie prezydenta w nadchodzących wyborach samorządowych. Te odbędą się już za dwa tygodnie.

Film opublikowany przez Stanisława Tyszkę (Kukiz’15):

Po opublikowaniu nagrania z konwencji Porozumienia Samorządowego Roman Smogorzewski zrzekł się członkostwa w Platformie Obywatelskiej, która odcięła się od jego słów i potępiła treść jego wystąpienia.

Prezydent Legionowa w mediach społecznościowych przeprosił za swoje zachowanie.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "“Pani od seksu”. Tak Prezydent Smogorzewski prezentował swoich kandydatów na radnych"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *