“Broń się. Nie trać wiary” – koncert profilaktyczny w legionowskim ratuszu

Wraz z początkiem roku szkolnego ruszyły pełną parą programy profilaktyczne przygotowywane dla młodzieży szkolnej z Legionowa. 21 września w sali widowiskowej odbyły się dwa koncerty pt: „Broń się. Nie trać wiary” w wykonaniu Piotra „Lupi” Lubertowicza i Tomasza Dzienia, przeznaczone dla uczniów klas I Zespołu Szkół Nr 3 oraz dla uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Legionowie.

Piotr Lubertowicz jak sam mówi o sobie przeszedł bardzo wiele. Jego wyznanie to opowieść człowieka i artysty upadłego, głęboka i osobista relacja z dawnego życia,
trudne i gorzkie wyznanie połączone z koncertem pełnym piosenek i rockowej muzyki. Obecne występy Lubertowicza to wspaniała muzyka i ostrzeżenie przed zgubnymi i często tragicznymi skutkami działania substancji psychoaktywnych, w tym dopalaczy.

Piotr Lubertowicz jest bluesowo-rockowym gitarzystą i wokalistą. Przez wiele lat tworzył i koncertował z takimi zespołami jak: Nocna Zmiana Bluesa, Monkey Business, Chłopcy z Placu Broni, Krzysztof Ścierański, Jacek Dewódzki. Jako młody chłopak zapragnął stać się gitarzystą. Został muzykiem. Niestety, zafascynowany środowiskiem muzycznym sięgnął po alkohol oraz narkotyki i stał się osobą uzależnioną od substancji psychoaktywnych.

Po koncercie młodzież zaproszono do wzięcia udziału w konkursie profilaktycznym pod patronatem Prezydenta Miasta Legionowo na najlepszą ulotkę profilaktyczną nawiązującą do programu „Broń się. Nie trać wiary”

Regulamin konkursu znajduje się  tutaj. (kliknij)

(źródło: UM Legionowo, foto: UM Legionowo)

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "“Broń się. Nie trać wiary” – koncert profilaktyczny w legionowskim ratuszu"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *