Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Boża Wola: Doprowadził do stłuczki i uciekł

Reklama

W środę (10.12) w miejscowości Boża Wola (gmina Jabłonna) doszło do nietypowej stłuczki. Nieznany do tej pory sprawca jadąc samochodem marki ford mondeo, po doprowadzeniu do kolizji z lancią uciekł z miejsca zdarzenia. Trwają jego poszukiwania.

Reklama

Około godz. 16:30 dyżurny KPP Legionowo otrzymał zgłoszenie o kolizji, do jakiej doszło w miejscowości Boża Wola. Poszkodowana prosząc funkcjonariuszy drogówki o pomoc tłumaczyła, że winowajca uciekł z miejsca zdarzenia. Przybyli na miejsce mundurowi natychmiast rozpoczęli poszukiwania sprawcy i jego samochodu. Według świadków było to auto marki ford mondeo.

O prowadzonych poszukiwaniach poinformowano inne radiowozy KPP Legionowo oraz funkcjonariuszy policji nowodworskiej. Auto zostało szybko odnalezione. Jak gdyby nigdy nic stało zaparkowane w na jednym z osiedli w Nowym Dworze Mazowieckim. Teraz trwa ustalanie personaliów osoby, która w chwili kolizji siedziała za kierownicą.

Czy sprawca był trzeźwy?

W wyniku środowej kolizji zniszczony został przód samochodu marki lancia, którą kierowała poszkodowana 42-letnia Iwona S. Badanie alkomatem potwierdziło, że była ona trzeźwa. Czy sprawca także nie był pod wpływem alkoholu? Na to pytanie ma odpowiedzieć policyjne dochodzenie.

/se/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close