Reklama

LegionowskiNajważniejszeWiadomości

Bogdan Kiełbasiński będzie walczył o stanowisko Prezydenta Miasta Legionowo

Reklama

Bogdan Kiełbasiński, prezes Stowarzyszenia Nasze Miasto Nasze Sprawy będzie ubiegał się o urząd Prezydenta Miasta Legionowo podczas najbliższych wyborów do samorządu terytorialnego – taką decyzję podjęło Walne Zgromadzenie członków Stowarzyszenia podczas posiedzenia, które odbyło się w niedzielę (10.06).

Reklama

Podczas obrad podjęto uchwałę, wskazującą Bogdana Kiełbasińskiego jako kandydata Stowarzyszenia, który będzie ubiegał się o urząd Prezydenta Miasta Legionowo. Bardzo mocno wybrzmiało wspólne stanowisko zebranych, że zadaniem Stowarzyszenia, jest nie tylko praca na rzecz lokalnej społeczności, ale również stanie na straży praworządności samorządu i dbanie o pełną transparentność jego funkcjonowania – pisze w komunikacie prasowym rzecznik prasowa Stowarzyszenia NMNS Anna Szczepłek.

Wybór kandydata na Prezydenta to nie jedyna rzecz nad którą w niedzielę debatowało Walne Zgromadzenie członków Stowarzyszenia Nasze Miasto Nasze Sprawy. Omówiono także przygotowania do rozpoczynającej się kampanii wyborczej, przyjęto sprawozdania zarządu i finansowe za ubiegły rok oraz udzielono absolutorium władzom Stowarzyszenia.

Przeczytaj artykuły dotyczące Bogdana Kiełbasińskiego, które ukazały się w Legio24.pl

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close