Blix, czyli jak oszczędzać na zakupach

Polacy coraz chętniej korzystają z aplikacji mobilnych. Dlatego też warto zapoznać się  z dostępnymi aplikacjami mobilnymi, dzięki którym można ułatwić sobie codzienne funkcjonowanie. Jedną z takich aplikacji jest Blix, apka zawierająca bieżące gazetki promocyjne wiodących sklepów na rynku polskim.

Jak działa Blix?

Blix działa na telefonach z wbudowanym systemem Android. Wystarczy mieć dostęp do Internetu, by przejrzeć oferty interesujących nas punktów sprzedaży. Blix, czyli mobilny agregat gazetek promocyjnych jest praktyczny i prosty w obsłudze. Pozwala zaoszczędzić klientom czas oraz pieniądze, przez co lepiej można zaplanować bieżące wydatki.  Nic dziwnego, że liczba użytkowników korzystających z tej aplikacji ciągle rośnie.
Blix nawiązuje współpracę z coraz większą liczbą producentów, z wielu branż.

O dowolnej porze można sprawdzić, gdzie znajdziemy odpowiedni produkt w atrakcyjnej cenie. Wszystkie powiadomienia o ofertach pojawiają się na bieżąco. Samo wyszukiwanie produktów nie zajmuje wiele czasu, ponieważ lista sklepów jest automatyczna, a na dodatek można ją również spersonalizować, korzystając z opcji Moje ulubione sklepy. Można śmiało prognozować, że za jakiś czas papierowe gazetki, jakie zaśmiecały niejeden dom odejdą  w niepamięć.

W jakich sklepach można zaoszczędzić?

Sprawdzanie ofert znajdujących się w aplikacji Blix pozwala realnie zaoszczędzić pieniądze, co przekłada się na lepsze zarządzanie budżetem domowym. Popularne sklepy, których gazetki można znaleźć w aplikacji Blix to: Aldi, Biedronka, Castorama, KiK, Lidl, Netto, OBI, Pepco, czy też Black Red White lub Jysk. Kiedy więc potrzebujemy kupić określone akcesoria domowe to możemy sprawdzić, w jakich są cenach w paru punktach sprzedaży i zdecydować się na tę ofertę, jaka będzie dla nas najkorzystniejsza.  Korzystanie z blix.pl jest więc faktycznie korzystne. Wbudowana wyszukiwarka promocji, także w odniesieniu do ulubionych sklepów szybko pomoże zorientować się, co kupić i w jakim miejscu.

Polacy rozsądniej podchodzą do zakupów. Mimo, że nadal przeważa konsumpcjonistyczny styl życia, to wiele osób wie, jak ważne jest to, by kupować rzeczy przydatne i dodatkowo zaoszczędzić. Blix to aplikacja, jaka może w tym pomóc. Dlatego, kiedy widzimy, że wydajemy coraz więcej i szukamy sposobu, aby zmienić ten stan rzeczy to powinniśmy zainstalować Blixa i zobaczyć, jak szybko nastąpią zmiany co do stylu, w jakim robimy zakupy. Blix to nowoczesna aplikacja, dostosowująca się do oczekiwań konsumenckich.

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Blix, czyli jak oszczędzać na zakupach"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *