Białobrzegi: Wielka impreza na rozpoczęcie wakacji już 26 czerwca

26 czerwca nad Zalewem wielka impreza na rozpoczęcie wakacji! Fot. Legio24.pl

Miłośnicy dobrej zabawy w rytmie muzyki disco-polo będą mogli przywitać tegoroczne wakacje z przysłowiowym „przytupem”! W pierwszą niedzielę letniego wypoczynku – 26 czerwca w CKR Promenada w Białobrzegach (gmina Nieporęt) odbędzie się bowiem wielka impreza, której główną atrakcją będzie koncert legendarnej formacji Milano.

„Tobie kochana”, „Jasnowłosa”, „Jesteś moją naj”, czy „Kasiu Katarzyno” – kto z nas nie zna tych piosenek? W latach 90-tych nie schodziły one przecież z list przebojów muzyki tanecznej. Wszystkie te hity, popularnego nurtu muzyki disco-polo, zostały nagrane i wypromowane przez legendarną już dziś formację Milano. To właśnie koncert tego zespołu, w niedzielę 26 czerwca otworzy sezon letnich koncertów nad Zalewem Zegrzyńskim. Początek imprezy zaplanowano na godz. 19:00.

Poza koncertem organizatorzy przygotowali także szereg atrakcji dodatkowych. Każdy chętny będzie mógł na przykład wykonać skok na bungee. Co najważniejsze za pierwszy skok zapłacą organizatorzy. Dla wszystkich do dyspozycji będzie także wielki namiot taneczny, w którym będzie się można pobawić nawet gdy pogoda nie dopisze.

Ceny biletów

Wejściówka na koncert kosztuje jedynie 25 złotych od osoby. Dzieci do lat 12-tu wchodzą gratis. Istnieje także możliwość zdobycia darmowych biletów. Szczegółowych informacji na ten temat szukać można na profilu Facebook-owym imprezy, pod TYM LINKIEM.

Do dyspozycji gości będzie także utwardzony parking na kilkaset samochodów w cenie 10 złotych. Osoby, które zechcą przenocować będą mogły wynająć pokój w CKR Promenada.

Disco-polo w każdą niedzielę

Jak informują organizatorzy wydarzenia, wakacyjne imprezy z muzyką disco-polo w CKR Promenada w Białobrzegach będą się odbywać w każdą niedzielę, aż do końca sierpnia. Będzie to jedyny w naszym regionie letni maraton koncertów poświęconych polskiej muzyce tanecznej.

plakat_promenada

Miejsce koncertu:

CKR Promenada, ul. Spacerowa 35
05-127 Białobrzegi

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Białobrzegi: Wielka impreza na rozpoczęcie wakacji już 26 czerwca"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *