Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Białobrzegi: Tajemnicza śmierć mężczyzny

Reklama

W czwartek (9.02) około godz. 10:00 w jednym z garaży znajdujących się na os. wojskowym w miejscowości Białobrzegi (gmina Nieporęt) służby ratunkowe znalazły martwego mężczyznę. Znajdował się on w samochodzie, którego silnik wciąż pracował. Na miejscu swoje czynności prowadzi, poza policją, także prokurator.

Reklama

– Tuż przed godziną 10:00 do policjantów zadzwonił jeden z mieszkańców os. wojskowego, który poinformował że w jednym z garaży od dłuższego czasu stoi samochód z włączonym silnikiem. Na miejsce został wysłany patrol policji. Funkcjonariusze mieli sprawdzić czy wszystko jest w porządku. Niestety drzwi do garażu okazały się być zamknięte. Poprosiliśmy więc strażaków o pomoc w ich otwarciu. Po wejściu do pomieszczenia okazało się, że w samochodzie znajduje się mężczyzna, który nie daje oznak życia. Lekarz wezwanego na miejsce pogotowia ratunkowego stwierdził jego zgon. – relacjonuje podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo.

W związku ze śmiercią mężczyzny na miejsce przybył prokurator, który najprawdopodobniej zleci sekcję zwłok denata. Powinna ona wyjaśnić bezpośrednią przyczynę jego zgonu. Odnaleziony mężczyzna miał 46 lat.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close